“Smaczne jedzenie w trasie”

Pit Stop Steak & Burger
Zamów online
Nr 103 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Amerykańska
Zrecenzowano 8 września 2019

Krótka przerwa w trasie na lunch, miła i szybka obsługa oraz smaczne danie, duża porcja.Na pewno wrócę.

Dziękujemy, Jolanta A

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Wypad z kolegami bardzo udany i nie tylko ze względu na towarzystwo:-). Obsługa super, dziewczyny śmigały jeśli chodzi o zamówienie, a poza tym bardzo kontaktowne. Zamówiliśmy burgery, ja samego burgera Hot-Road i lemoniadę arbuzową, wjechał tez Hot-Road z frytkami belgijskimi i cheeseburger w zestawie również z belgijskimi. Lemoniada ok, choć była bardzo słodka, chyba z dodatkiem jakiegoś soku-czyli troszkę podrasowana. Burgery ok. Mięsko idealnie wysmażone (zamówiliśmy średniowysmażone), burger pikantny idealnie pikantny, a cheese taki jak powinien być. Frytki belgijskie też dobre, chrupiące na zewnątrz a w środku mięciutkie. Generalnie polecam. Chętnie wrócę i spróbuje żeberek. Zamówili goście przy stoliku obok i wyglądały obłędnie. Chętnie przekonam się czy równie dobrze smakują jak wyglądały

Dziękujemy, 678martaw
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

pyszne żeberka ! Pyszne burgery ! Pyszne desery ,ceny przystępne i jak zawsze można się najeść do syta !! Ostatnio jedliśmy rybkę i karkówkę i tez jedzenie było przepyszne ! Żeberka same odchodziły od kości ! Polecam

Dziękujemy, krystyna1198
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z mężem mielismy ogromną ochotę na burgery i zachęceni dobrą opinią odwiedzilismy Pit Stop. Kupilismy zestawy Texas Burger i Italy Monza z frytkami belgijskimi. Niestety oba dania śmierdziały na odległość starym olejem/fryturą, burgery były spalone i pierwszy kęs smakował resztkami z przepalonego grilla. Niestety oba dania wylądowały w koszu! To jakies nieporozumienie i to za cenę 68zł! W Łodzi można za taką kwotę zjeść smaczniej i to zdrowiej, bez smrodu rakotworczej frytury!
Nigdy więcej tam nie wrocimy i odradzamy też innym.

Dziękujemy, kipl4ene
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne burgery i steki, ale także desery. Bardzo lubię tu przychodzić. Jest jeszcze jeden lokal na ulicy Piotrkowskiej ale wg mnie tu jest znacznie smaczniej

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, W7440OWmm

Pit Stop Steak & Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pit Stop Steak & Burger? Podziel się wrażeniami!