“Jubileusz”

Restauracja Dworek Na Chojnach
Nr 219 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 7 września 2019

Wspaniałe zorganizowana uroczystość.
Menu, obsługa i atmosfera na 5+.
Serdecznie dziękujemy
Polecamy

Dziękujemy, Bożena B

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Jedzenie typowo polskie,jadalne, choć podane na nieestetycznych post-PRLowskich naczyniach. Jedynie pierogi... Częśc ich porcji była wyraźnie wczorajsza- twarda, nieswieża.. Kucharz po zwróceniu uwagi za pośrednictwem kelnerki wyszedł z kuchni bez skrępowania obejrzeć niezadowoloną klientkę.. Przez moment miałam nadzieję, że przeprosi, wytlunaczy... Nic z tego. Pani kelnerka nie umiała doradzić, nic nie wiedziała, chociaż była bardzo miła, to mocno nieprofesjonalna. Co gorsza każdą wpadkę (np brak zamówionej surówki w kuchni) czy niewiedzę (czy pierogi są doprawione ostro?) tłumaczyła "bo wie pani, ja dopiero co przyszłam dziś do pracy, nic nie wiem..." pewnie z braku innych lokali w tej okolicy jeszcze tu zajrzymy, ale bez przesadnej przyjemności...

Dziękujemy, Niemirzanka
Zrecenzowano 9 stycznia 2019

Wspaniała atmosfera, profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie, a wszystko w przystępnej cenie.

Restauracja i obsługa przyjazne dla osób niepełnosprawnych

Zarząd Koła

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Bożena B
Zrecenzowano 17 września 2018

W restauracji świętowaliśmy urodziny jednego z członków rodziny. Mimo rezerwacji kiedy przybyliśmy na miejsce nie czekał na nas stolik. Posadzono naszych gości na zewnątrz od podwórka, gdzie unosił się bardzo nieapetyczny zapach szamba.
Czas oczekiwania na dania był bardzo długi,a w restauracji nie było zbyt wielu osób, głównie chętni na piwo z nalewaka, więc kuchnia raczej nie narzekała na obciążenie zamówieniami. Kiedy po grubo ponad godzinie obiad pojawił się na stole okazało się,że ziemniaki są zupełnie zimne. Wśród zamówionych dań były zupy, ozorki, schab i polędwiczki. Wszystkie w smaku raczej przeciętne.
Dodam jeszcze,że niestety nikt z obsługi nie pilnował tego, by toalety przeznaczone dla gości były dla nich dostępne. Mimo wspomnianej niezbyt dużej frekwencji w restauracji do wc stała długa kolejka wypoczywających w tym dniu na stawach osób.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, martamalgorzata
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Restauracja zaskoczenie. Niepozorna, bez tlumu w srodku (bylismy w czwartek poznym popoludniem), z dosc obszerna karta dan. Obsluga przemila, a jedzenie przepyszne! Jak widac, nie trzeba jechac do centrum, zeby moc w milej atmosferze zjesc cos fajnego. Polecamy! W przypadku rezerwowania miejsca na zewnatrz polecalabym rezerwacje stolikow przed a nie za restauracja (widok na domki).

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, MalgorzataCza

Restauracja Dworek Na Chojnach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starowa Góra, Łódzkie

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dworek Na Chojnach? Podziel się wrażeniami!