Łódź

“WoW”
Soplicowo — recenzja

Soplicowo
Nr 54 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne. W 100% polecam. Dużo jedzenie i smaczne. Nie ma się do czego przyczepić. Można zjeść w lokalu jak i na zewnątrz w ogrodzie.

Dziękujemy, arturj947

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Przyjęcie weselne, miesięcznice i rocznice, okazyjne wypady, spotkania biznesowe. Wszystko się udało. Nasi goście zawsze zadowoleni. Nie ma lepszej czerniny w Łodzi. Panie Darku tak trzymać. Proszę nic nie zmieniać! Duża porcja pysznego jedzenia musi kosztować! Nowocześni niech idą do McD..... Ewa&Piotr - stali wierni klienci.

Dziękujemy, xyz y
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Łódź oferuje bardzo dużo miejsc gdzie można godnie zjeść ale Soplicowo to miejsce gdzie oprócz możliwości posmakowania staropolskiej kuchni doswiadczycie ogromnych porcji jedzenia. Dla tych którzy nie są zbytnio głodni polecam „deski” które dają przegląd różnych dań ... i jedna deska na dwoje to aż nadmiar wrażeń:). Sama karta to prawie książka telefoniczna dająca ogromny wybór dań. Jest w czym wybierać a przy naszej 7 osobowej ekipie poprobowaliśmy wszystkiego. Najważniejsze ze każda potrawa była smaczna, duża ... i nie zostawiała miejsca na deser.
Obsługa bardzo miła i dowcipna.
Miejsce godne polecenia

Dziękujemy, Kriss S
Zrecenzowano 8 maja 2019

Jestem od dawna klientem Soplicowa. Chodzimy tam raczej rzadko, bo rzadko jadamy na mieście, ale zawsze kiedy tam jesteśmy jest pysznie i nigdy się nie zawiodłam. Restauracja serwuje typowe jedzenie polskie, z naciskiem na mięsa "mniej popularne" jak dziczyzna. Jadłam tam wiele dań z karty na przestrzeni ostatnich 7-8 lat i wszystko jest zawsze doskonale doprawione i przyrządzone. Baranina w sosie czosnkowym jest rozpływająca się w ustach, pstrąg zawsze mięsisty i aromatyczny. Tatar - jeden z najlepszych jakie jadłam. Nie trafiło mi się nigdy nic, co by mi nie smakowało. Bardzo bardzo polecam!! Obsługa kelnerska "starej szkoły" na bardzo wysokim poziomie. Jedynie wystrój niekoniecznie mój, warto iśc tam latem - stoliki w ogrodzie są bardzo przyjemne.

Dziękujemy, zofiab814
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Cytat z jednego z gości!

Rosół z gesiny i grzybowa pycha
Policzki rozpływają się w ustach
No tak po Polsku te talerze aż zbyt pełne
Maliny z lodami, a tu dziwnie. Zawsze podawane na gorąco więc mały minus

Na stole czekały przystawki..całkiem smacznie
Wystrój jest kwestia ...przyzwyczajenia
Obsługa świetna, pani z uśmiechem były z nami do zamkniecia

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 810haniab

Soplicowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Soplicowo? Podziel się wrażeniami!