“Skąd te kiepskie opinie ?”
Pozytyvka — recenzja

Pozytyvka
Nr 157 wśród 559 Restauracje (Łódź)

Dla mnie zdecydowanie smaczniej niż w manekinie ! Byłam juz sporo razy i niewiem skąd słabe opinie. Zawsze miła obsługa pyszny krem z dyni, shake oreo mniamm, jadłam też kilka innych pozycji natomiast uważam ze jak pozytywka to tylko makaron na cieście naleśnikowym ( trzeba powiedzieć kelnerce ) ja akurat lubie ten z grzybami jest mega i zawsze wracamy tam ze znajomymi dla niego !

Dziękujemy, paulatoja

Nie moglismy podzielic rachunku mimo, ze uprzedzilismy o tym na poczatku. Kelnerka niemiła, połowy rzeczy, które chcieliśmy zamówić były niedostepne o czym zostalismy poinformowani nie w momencie skladania zamowienia a kilka minut pozniej, zostal nam doliczony serwis chociaz kazdy mowil ze chce zaplacic osobno, kelnerka Nikol wybitnie nieuprzejma.

Dziękujemy, Natalka M

Po 10 minutach kelnerka przynosi kartę, przez kolejne 15 nic się nie dzieje. Część obsługi za barem, sala prawie pusta. Znów wielki minus. zainteresowanie gośćmi na niskim poziomie.

Dziękujemy, Samael123
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo słabe, sałatka z kurczakiem to suche kawały niedoprawionego mięsa na sałacie. Nie wyglądało ani nie smakowało dobrze. Lemoniada to słodki ulep o sztucznym kolorze i smaku. A krążki cebulowe to surowa cebula w tempurze. DRAMAT!

Dziękujemy, Ewelina S
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na owe bez szału złożyło się kilka czynników.
Sobota ok 14.. pora lunchu.. Pan kelner ogarnąl się po kilku minutach, bez dzień dobry bez przysłowiowego pocałuj mnie w...
Podal karty... poszedl do kolegow... ok.. przyszedl przyjac zamowienie.. notowal na stoliku.. 2 herbaty mrozone, salatka i makaron.. mógłbym przysiąc, że te herbaty to w Cejlonie zrywali tyle to trwało.. w końcu przyniósł Pan i herbaty i dania...
Ferment niestety spowodował włos który znalazlem w herbacie.. Pan zapytal czy chcialbym (?!?!?!) Zeby przyniosl nowe.. i przyniosl mi druga porcje makaronu !
Co do jedzenia, salatka smaczna bez zastrzeżeń, makaron... juz gorzej.. w sosie smietanowym z kurczakiem i kurkami z wermutem... wermutu to chyba dodawali mililitrową strzykawką bo czuć go nie było.. sezon kurkowy, wiec mialem nadzieje na pyszny smak... nic bardziej mylnego, kucharz uzyl kurek mrozonych albo danie bylo przygotowywane dużo wcześniej..
Pan kelner po zjedzeniu zapytal czy chcemy sie rozliczyc.. przyjal gotowke, wydal reszte i to by bylo na tyle..

Ogolnie nie polecam tego allegrowicza... no chyba, ze nalesniki maja lepsze...

Ogolnie mocno slabo...

Dziękujemy, Eldarinho

Pozytyvka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pozytyvka? Podziel się wrażeniami!