Łódź

“od kilkunastu lat trzymają formę!”
Złoty Imbir — recenzja

Złoty Imbir
Nr 22 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Chińska

Po raz pierwszy odwiedziłem - wtedy jeszcze Złotą Kaczkę kilkanaście lat temu, Po latach okazało się, że przeniesiono ją w inne miejsce i zmieniono nazwę na Złoty Imbir. Trafiłem tam cztery lata temu i w tym miesiącu. Jedzenie za każdym razem bez zarzutu, obsługa miła i sprawna. Będę tam wracał zawsze.

Dziękujemy, Marek P

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Mąż zarezerwował wcześniej stolik na kolację z okazji rocznicy ślubu i dostał potwierdzenie przy rezerwacji że stolik jest w zacisznym miejscu. Dostaliśmy wg mnie najgorszy stolik na sali - mały przy ubikacji i miejsca zdawania talerzy na kuchni, gdzie w czasie romantycznej kolacji głośniejsze były odgłosy z przyległych pomieszczeń niż muzyka na sali.Dodatkowo na piętrze osobna impreza. Jedzenie bardzo dobre, ale w restauracji strasznie głośno i nieprzyjemnie. Jeden kelner na całe pomieszczenie w związku z czym długi czas oczekiwania na wszystko i poczucie że nikt się nami nie zajmował. Nie polecam na randki/rocznice/romantyczne kolacje.

Dziękujemy, Kasia_duzo_podrozuje
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Osobiście nie przepadam za mięsem na słodko ale Kurczak w sosie mango ze świeżym chili i kolendrą smakował świetnie.
Pikantne ToFu z warzywami jak dla mnie trochę mało pikantne ale zaraz po tej uwadze kelner przyniósł mi piri piri. Jeszcze jedno zasługuje na wyróżnienie. W tej restauracji można spokojnie delektować się posiłkiem bez obawy , że wystygnie. Cały czas posiłki są podgrzewane na specjalnych stojakach.

Dziękujemy, Piotrs19751
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy nie lubiłem kuchni chińskiej. Może dlatego, że zawsze próbowałem jej w nieodpowiednich miejscach.
Złoty Imbir przełamał mój opór co do chińszczyzny.
Próbowałem kilku potraw i każda mi smakowała,
Najwybitniej z tych wszystkich: ryba w sosie mango z kolendrą oraz kurczak w sosie słodko-kwaśnym. Zupa grzybowa oraz pikantna sałatka z ogórka to mistrzostwo.
Serdecznie polecam to miejsce szczególnie takim jak ja dotychczas sceptykom kuchni chińskiej.

Dziękujemy, ziembar
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Odwiedziłam Złoty Imbir trzy razy (w tym dwa razy dzień po dniu) i już się nie mogę doczekać kolejnej okazji, by tam zjeść.Jedzienie PRZEPYSZNE,pięknie podane,obsługa REWELACYJNA! ,ceny niewygórowane, fajnie, że jest menu dziecięce(niskie ceny).Jestem zachwycona tym miejscem.

Dziękujemy, Wilemka

Złoty Imbir — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Złoty Imbir? Podziel się wrażeniami!