“Obiad”
Złoty Imbir — recenzja

Złoty Imbir
Nr 25 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Chińska
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, przystępne ceny. Lokal w centrum miasta teraz z nieco utrudnionym dojazdem - remont ul. Sienkiewicza, ale warto się potrudzić żeby tam dotrzeć i posmakować dań przygotowanych przez szefa kuchni.

Dziękujemy, Jola1967

Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Smaczne dobrze doprawione jedzenie, wystrój klasyczny - nie każdemu odpowiada, profesjonalna obsługa i doradztwo kelnerów, drogie wino, ale dobre,

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Autoklaw
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre chińskie jedzenie. Obsługa bardzo miła. Miejsce klimatyczne. Fajnie pójść z rodziną. Polecam.

Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Złoty Imbir idealnie sprawdza się na różne okazje... kolacja we dwoje, obiad rodzinny czy wyjście z przyjaciółmi... zawsze ten sam doskonały efekt.
Wspaniali, uśmiechnięci Właściciele, miła i kompetentna obsługa, przyjemny wystrój, przyjazny gościom klimat ale przede wszystkim wyśmienite, genialne dania... to się musi sprawdzić! Każdy znajdzie w Imbirze coś dla siebie, to również ulubiona restauracja naszych dzieci Serdecznie polecam!

Dziękujemy, marianna_marcinowa
Zrecenzowano 19 maja 2019

Odwiedziliśmy restaurację, bo słyszeliśmy dobre opinie o niej. I wszystko się zgadzało. Przyjemny, choć troszkę kameralny lokalik, ładny wystrój, dobra obsługa. Jedzenie wyśmienite. Wybraliśmy kilka różnych potraw i każdy miał szansę spróbować każdej, bo podano je na środku stołu, na podgrzewaczach. Fajny pomysł. Mnie przypadł do gustu zdecydowanie słodki indyk w sosie imbirowym, ale pozostałe dania też były smaczne. Mięso mięciutkie, czy to drób, czy wołowina. W restauracji przyjemny zapach potraw, wyczuwalny już na zewnątrz, ale taki w sam raz, by zaostrzyć apetyt, a nie zniechęcić. Ceny średnie, nie tanio, ale nie wygórowane. Porcje raczej średnie, ale otrzymujemy sam "konkret", można domówić do tego makaron, czy ryż, a wtedy porcja zadowoli wymagającego mężczyznę.

Dziękujemy, EWA K

Złoty Imbir — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Złoty Imbir? Podziel się wrażeniami!