“Dobre”

Restauracja Nienażarty
Nr 33 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Europejska, Polska, Wschodnioeuropejska, Środkowoeuropejska
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, choć nie idealne. Słabo doprawione. Małe porcje. Ogólnie można spróbować. Dość dobra lokalizacja.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, NINGASBAN

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Zasłużona ocena bardzo dobra. Restauracja wyglądająca z zewnątrz dosyć niepozornie, wystrój wewnątrz również nie jest jakoś szczególnie wyszukany. Dwie sale-jedna ogólnie dostępna, druga przeznaczona raczej na szczególne okazje-komunie,przyjęcia itp.Teraz plusy Bogate menu. Jest w czym wybrać. Serwowane dania duże wystarczające dla osoby naprawdę głodnej. Smak serwowanych dań rewelacyjny.Obsługa bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam i wrócę.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Wojtek3691
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019

Jestem bardzo mile zaskoczona wizytą w tej restauracji. Choć wygląd z zewnątrz i wewnątrz nie jest może zbyt imponujący to warto tam zajrzeć, Kelner bardzo szybko i miło reaguje. Jedzonko bardzo szybko podane i jest przepyszne. I ja i mąż wyszliśmy zachwyceni. Miąsko pyszne i soczyste a sałatka miała doskonały sos. Na pewno to nie była nasza ostatnia wizyta w tym miejscu :-)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Beata8329
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wołowina pyszna, devolay tez nam smakował, makarony bardzo dobre. Wystrój i sam lokal nie zachęca, ale jedzenie jest bardzo dobre i zdecydowanie warto tam się wybrać na obiad, ceny są adekwatne do posiłków

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, rurkowa
Zrecenzowano 18 marca 2019

Kopytka okazały się kluskami śląskimi,niektóre były grudkowate.Porcje mięsa duze.Pręga mięciutka ale mało wyrazista.Buraczki poprawne.Kotlet schabowy duzy,troche suchy.na danie miałysmy czekać 20min,wyszło 40.Obsługa miła.jedzenie ogólnie smaczne,nie wybitne.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Anna I

Restauracja Nienażarty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Nienażarty? Podziel się wrażeniami!