“Jak zawsze pysznie”
SENORITAS — recenzja

SENORITAS
Nr 10 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Opis: Przepis na idealny wieczór: • ½ meksykańskiej hacjendy, • ½ amerykańskiego koktajl lounge’u, • szczypta miłej obsługi, • nutka nastrojowych dźwięków Zależnie od nastroju: zamieszaj delikatnie lub wstrząśnij energicznie! SEÑORITAS Restaurant & Lounge to przede wszystkim kameralna restauracja o unikalnym wnętrzu i atmosferze, specjalizująca się w kuchni meksykańskiej, amerykańskiej i meksykańsko-merykańskiej. Nasz szef kuchni zza oceanu proponuje nowe spojrzenie na bogactwo kulinarne obydwu kuchni, ich wzajemne przeplatanie i wzbogacanie się. Pyszne tacos, enchiladas, quesadillas, a także steki i nachos, to tylko niektóre z naszych propozycji. Dodatkowo w każdą środę fantastyczne burgery. Dopełnieniem smaków są klasyczne, dobrze zbalansowane koktajle, margarity oraz infuzowane tequile, których nie znajdziesz nigdzie indziej. SEÑORITAS to idealne miejsce spotkań zarówno z przyjaciółmi i rodziną, jak i na spotkania biznesowe czy okolicznościowe,podczas których nasza obsługa kelnerska zadba o miłą atmosferę. Zapraszamy do odkrywania nowych smaków w SEÑORITAS!
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Senoritas to odkryta przy okazji jednej z wizyt w Łodzi tamtejsza perełka. Kuchnia nieprzekombinowana, autentyczna, smaczna. Obsługa kelnerska bardzo kompetentna.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Emdinho

Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery smaczne ale są lepsze miejsca z lepszymi burgerami. Reszta potraw w sumie smaczna ale bez szału. Dosyć drogo ale klimat nadrabia.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza sprawa to czystość w lokalu - jest brudno. Menu brudne, w łazience brudno i zapach pozostawia wiele do życzenia. Generalnie lokal sprawia wrażenie zaniedbanego. Jedzenie przeciętne, trochę lepsze niż w Mexican ale nie porywa. W mojej ocenie 3 może 3,5.

Dziękujemy, 384adamr
Zrecenzowano 31 marca 2019

Od samego wejścia bardzo profesjonalna obsługa. Pomimo dużego obłożenia oraz wielu rezerwacji znalazł się wolny stolik, oczywiście z zastrzeżeniem, że na 2 godziny. Bardzo dobra znajomość karty oraz produktów przez obsługę, która bardzo dobrze potrafi doradzić. Tacos bardzo dobre, jednakże polecam z wołowiną. Były po prostu genialne. Podane z sałatką oraz ryżem z pastą z fasoli. Tortilla jak w Meksyku - kukurydziana i można poczuć, że robiona na miejscu. Wieli plus za dodanie kolendry, która jest tak często w Polsce pomijana. Jedyny minus to brak guacamole. Dodatkowo rewelacyjne mega duże mohito na 2 osoby. Szczerze polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, irkamis
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z ciekawym wystrojem, miłą i pomocną obsługą sprawnie mówiącą także po angielsku ( w trakcie mojej wizyty bylo tez parę osob z zagranicy),porcję dość duże, bardzo sycące, z koleżanką zjadlysmy na pol przystawkę, danie główne i deser inaczej na pewno nie dałybyśmy rady. Ceny dość wysokie ale warto!czas oczekiwania ok. Bardzo klimatyczna restauracja wrócę jeszcze nie raz!

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, magdalenalena1987

SENORITAS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w SENORITAS? Podziel się wrażeniami!