“Dobre ale bez szału”
SENORITAS — recenzja

SENORITAS
Nr 10 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Opis: Przepis na idealny wieczór: • ½ meksykańskiej hacjendy, • ½ amerykańskiego koktajl lounge’u, • szczypta miłej obsługi, • nutka nastrojowych dźwięków Zależnie od nastroju: zamieszaj delikatnie lub wstrząśnij energicznie! SEÑORITAS Restaurant & Lounge to przede wszystkim kameralna restauracja o unikalnym wnętrzu i atmosferze, specjalizująca się w kuchni meksykańskiej, amerykańskiej i meksykańsko-merykańskiej. Nasz szef kuchni zza oceanu proponuje nowe spojrzenie na bogactwo kulinarne obydwu kuchni, ich wzajemne przeplatanie i wzbogacanie się. Pyszne tacos, enchiladas, quesadillas, a także steki i nachos, to tylko niektóre z naszych propozycji. Dodatkowo w każdą środę fantastyczne burgery. Dopełnieniem smaków są klasyczne, dobrze zbalansowane koktajle, margarity oraz infuzowane tequile, których nie znajdziesz nigdzie indziej. SEÑORITAS to idealne miejsce spotkań zarówno z przyjaciółmi i rodziną, jak i na spotkania biznesowe czy okolicznościowe,podczas których nasza obsługa kelnerska zadba o miłą atmosferę. Zapraszamy do odkrywania nowych smaków w SEÑORITAS!
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery smaczne ale są lepsze miejsca z lepszymi burgerami. Reszta potraw w sumie smaczna ale bez szału. Dosyć drogo ale klimat nadrabia.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, rafiraz

Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza sprawa to czystość w lokalu - jest brudno. Menu brudne, w łazience brudno i zapach pozostawia wiele do życzenia. Generalnie lokal sprawia wrażenie zaniedbanego. Jedzenie przeciętne, trochę lepsze niż w Mexican ale nie porywa. W mojej ocenie 3 może 3,5.

Dziękujemy, 384adamr
Zrecenzowano 31 marca 2019

Od samego wejścia bardzo profesjonalna obsługa. Pomimo dużego obłożenia oraz wielu rezerwacji znalazł się wolny stolik, oczywiście z zastrzeżeniem, że na 2 godziny. Bardzo dobra znajomość karty oraz produktów przez obsługę, która bardzo dobrze potrafi doradzić. Tacos bardzo dobre, jednakże polecam z wołowiną. Były po prostu genialne. Podane z sałatką oraz ryżem z pastą z fasoli. Tortilla jak w Meksyku - kukurydziana i można poczuć, że robiona na miejscu. Wieli plus za dodanie kolendry, która jest tak często w Polsce pomijana. Jedyny minus to brak guacamole. Dodatkowo rewelacyjne mega duże mohito na 2 osoby. Szczerze polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, irkamis
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z ciekawym wystrojem, miłą i pomocną obsługą sprawnie mówiącą także po angielsku ( w trakcie mojej wizyty bylo tez parę osob z zagranicy),porcję dość duże, bardzo sycące, z koleżanką zjadlysmy na pol przystawkę, danie główne i deser inaczej na pewno nie dałybyśmy rady. Ceny dość wysokie ale warto!czas oczekiwania ok. Bardzo klimatyczna restauracja wrócę jeszcze nie raz!

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, magdalenalena1987
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam meksykańskie jedzenie, więc może jestem nieobiektywna, ale dla mnie Senoritas to najlepsze miejsce w Łodzi - na wieczór we dwoje, na wypad ze znajomymi, na rodzinny obiad, na drinki i jedzenie z koleżankami. Obsługa bardzo profesjonalna, jedzenie przepyszne, smaczne drinki, w tym wiele opcji bezalkoholowych. Moje ulubione: quesadilla we wszystkich wariantach. Dla mojego męża - kurczak w sosie mole. Kilka lat temu był moment, kiedy myślałam że ta knajpa się nie utrzyma, bo jakoś mało ludzi tam było. Teraz na wydarzenia typu Walentynki stolik trzeba rezerwować kilka tygodni wcześniej. Wirc chyba nie tylko ja kocham to miejsce ;)

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, alicjal838

SENORITAS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w SENORITAS? Podziel się wrażeniami!