Łódź

“Nie warto wracać...”
Anatewka — recenzja

Anatewka
Nr 11 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Po raz pierwszy byłem tam kilkanaście lat temu. Doskonała atmosfera, dziewczyna w charakterze skrzypka na dachu grała siedząc na szafie pod sufitem, jedzenie wybornie, obsługa bez zarzutu. Ponownie odwiedziłem Anatewkę 4 lata temu - wyszedłem zadowolony. Niestety licho podkusiło mnie do odwiedzenia lokalu 14.09.19. 30 minut czekałem na menu, następne 30 minut na zakąskę, kolejne 30 minut na danie główne i jeszcze 30 minut na rachunek. Śledź w śmietanie był śledziem w oleju, nie odsączonym. Cepeliny miały ciasto nieosolone a farsz mięsny zupełnie nie przyprawiony. Jedynie wódka koszerna była ok i zmrożona. Rezerwowałem miejsca dzień wcześniej. Nigdy więcej....

Dziękujemy, Marek P

Zrecenzowano 9 września 2019

To moja druga wizyta w Anatewce. Pierwszym razem był śledź w różnych odsłonach. hmmm, takich śledzi to ze świecą szukać ! Polecam zdecydowanie ! Teraz przyszła pora na obiad. Na przystawkę bliny z kawiorem z jesiotra. Przyznam szczerze jak zobaczyłem ile kawioru zawiera jedna blina to oniemiałem in plus ! Warto , warto i jeszcze raz warto. Dania główne : bażant, kaczka z wiśniami, bryzol- każde przepyszne. A do tego profesjonalna i miła obsługa. Dawno mi tak nikt w Łodzi nie zaserwował pszenicznego piwa :) Dziękuję i polecam. miejsce obowiązkowe na mapie Łodzi.

1  Dziękujemy, pawkru
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Polecam ten lokal na mapie Łodzi jako obowiązkowy do odwiedzenia !!! Znaleziony całkiem przypadkowo. Naszym dzieciom zachciało się wieczorem naleśników, a obok w Manekinie jak zwykle kolejki :( Przeglądając kartę zaczepił nas przemiły Pan i mimo że w karcie nie było naleśników stwierdził, że to nie problem i każdy kucharz potrafi zrobić naleśniki :) Dzieciaki mega zadowolone !!! My z żona przy okazji zjedliśmy pyszna kolacje. Jak się później okazało ten przemiły Pan jest właścicielem i ma w zwyczaju obsługiwać swoich gości osobiście. Bardzo pozytywne doświadczenie . Polecamy z żoną w 100% . Ku zaskoczeniu naleśniki szef zaserwował dzieciakom za darmo. Bardzo miły wieczór !!!

Dziękujemy, Mariusz F
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Menu zachęca, gorzej z wykonczeniem. Na przystawkę tatar - bardzo dobry, śledziki w dwóch smakach - niestety więcej smaków ...dodatki zdominowały śledzia, którego były dwa kawałeczki (ale bardzo dobre). Wątróbka z malinami miała być nie słodka...niezbyt trafny dodatek do wątróbki. Bażant - bardzo dobry, tyle ze suchy - brakuje sosu. Mimo wszystko warto wejść - przeszliśmy cała Piotrkowska i tu wyglądało najlepiej.

2  Dziękujemy, igormF8526ZF
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Wnętrze inne, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Kuchnia pyszna. Na miejscu palarnia w barze pod dachem, na tyle duża, że zadymienie nie wyrzuca.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, PEKTR

Anatewka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Anatewka? Podziel się wrażeniami!