“Świetna restauracyjka”
Anatewka — recenzja

Anatewka
Nr 8 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zlokalizowana na jednej z odnóg ul. Piotrkowskiej, tętniąca życiem do późnych godzin. Gościliśmy z mężem na właśnie takiej późnej kolacyjce. Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Jesteśmy dosyć wybredni i nie zawiedliśmy się. Zupa szczawiowa rewelka, sznycel ogromny, ziemniaczki dopieczone w punkt, faszerowany bakłażan przepyszny. Restauracja żydowska, klimatyczna, w starym stylu. Obsługa na poziomie.

Dziękujemy, monikap95

Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną w Łodzi tylko na jeden dzień i cieszę się że właśnie tutaj trafiliśmy na kolacje. Niesamowita atmosfera, a jedzonko i obsługa pierwsza klasa! Pozdrawiam cała obsługę!:)
I Polecam wszystkim!!!

1  Dziękujemy, sundi27
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z całego serduszka! Pyszne jedzenie i klimat tego miejsca nie do opisania. Poczucie dopieszczania z każdej strony! Jedzenie genialne! Będąc w Łodzi nie można ominąć tego lokalu. Ja wrócę na pewno! ❤️

2  Dziękujemy, R9866FCmonikas
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bryzol i wątróbka z migdałami bardzo smaczne, świeżutkie, niestety lokal bardzo drogi. Pani zaproponowała deser, ale nie wzięłam, bo za sam obiad składający się z 2 kompotów, 2 mięs (w tym wątróbki, która jest tanim mięsem; porcje były spore) i 2 surówek, bez ziemniaków ani innych dodatków, zapłaciłyśmy 104zł. Szkoda, ze lokal tak szaleje, niestety więcej nie wrócę, chociaż jedzenie naprawdę godne polecenia.

1  Dziękujemy, redandbad66
Zrecenzowano 26 maja 2019

Wparowałyśmy do restauracji w 8 osób. Nie było problemu ze stolikiem. Było tam już kilka grup, więc tym bardziej na plus.
Jak na tak duże zamówienie (oczywiście każda wzięła coś innego), jedzenie przyszło w miarę szybko. Karta jest duża, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko było przepyszne. Porcje spore.
Do tego właściciel, który krążył między stolikami, zagadywał gości i sam też obsługiwał. Reszta obsługi bardzo kompetentna - znają kartę, potrafią doradzić.
Przyjemnie się odwiedza takie lokale.

1  Dziękujemy, Lady_Kasandra

Anatewka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Anatewka? Podziel się wrażeniami!