Łódź

“Cudowna podróż”
Lokal — recenzja

Lokal
Nr 31 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 13 września 2019

Najbardziej spójne i przemyślane menu festiwalowe (Fine Dining Week). Potrawy bardzo oryginalne, przepięknie podane, bez słabych momentów. Prosimy o wprowadzenie "letniego ogrodu" do stałego menu - mogłabym to jeść bez końca:) Wyjątkowo sympatyczna obsługa i bardzo sprawny serwis. Wnętrze mocno industrialne, nie w moim stylu, ale jakość potraw rekompensuje wszystko. Cudowne popołudnie. Dziękujemy!

Dziękujemy, miramakota

Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Ten lokal powinien odwiedzić każdy. Oryginalna karta, niesamowite jedzenie i przemiła obsługa. W ten sposób wyobrażam sobie wizytówkę Łodzi.

Dziękujemy, 128dragonfly
Zrecenzowano 8 maja 2019

Knajpa jest schowana, wiem ze na pewno sama bym do niej nie trafiła. Trochę minus trochę plus. Byłam tam na zaproszonych urodzinach i wtedy zdecydowanie był to plus - w piątkowy wieczór nie było tłumu za oknami jak na Piotrkowskiej (która jest obok). Jednoczesnie moze byc ciężko znaleść i to minus. Surowe, acz dobrze wykończone i zgrane wnętrze. Za to jedzenie.. naprawdę pyszne. Każdy z nas, a grupa była duża - zamawiał coś innego, wszystko było pyszne, nieoczywiste smaki ale bardzo dobrze połączone. Pyszne przystawki. Leniwe z wędzonego sera to moje odkrycie. Znajomi bardzo chwalili ryby. Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń, obsługa też jak najbardziej w porządku.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, zofiab814
Zrecenzowano 21 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tytułowa konwersacja zaraz po wejściu do lokalu z, jak się później okazało, szefem kuchni. No i faktycznie miał rację. Byliśmy tam następnego dnia, niestety obłożony lokal tak, że nie było szansy na stolik do końca dnia.
Wracając do wizyty, byliśmy tam w ramach restaurant week. Pojechaliśmy tam specjalnie z Warszawy. Dania niesamowite, ale deser to mistrzostwo świata. Czarne jajko. Szkoda że nie udało się zawitać kolejnego dnia, ale z pewnością tam zawitamy jeszcze nie jeden raz

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 703marcind
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko smaczne, ale deser petarda. Na wstępie dostaliśmy marchewkę w podaną w wielu różnych formach. Mimo że nie przepadam za marchewką to ta była ciekawie podana i mogę powiedzieć, że smaczna. Na przystawkę dostaliśmy sałatkę z pomidorów koktajlowych. Smaczna, ale znowu mało wyrazista. Danie główne było pyszne. Karkówka jagnięca karmelizowana w syropie klonowymz pure z zielonej pietruszki. I deser wow!!!. Arcydzieło. Jak i dla oka tak i dla moich kubków smakowych. Czarne jajko. Brzmi tajemniczo i dobrze. Musicie spróbować. Polecam. Obsługa miła i pomocna.

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, 376_ukaszm

Lokal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Lokal? Podziel się wrażeniami!