“Sniadanoe”
Szpulka — recenzja

Szpulka
Nr 28 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Europejska
Opis: Szpulka to lokal dla ludzi MŁODYCH w każdym wieku! Najdłużej otwarta restauracja w Manufakturze! Startujemy najwcześniej, zamykamy jako ostatni! W naszym menu znajdziecie bogatą ofertę śniadaniową, urozmaicone menu lunchowe (codziennie inny zestaw), dania wegetariańskie, ryby, mięsa, makarony i desery. Charakterystycznym elementem Szpulki jest bar. który serwuje wyjątkowe, autorskie koktajle i lemoniady. Widzimy się w Szpulce!
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do Szpulki zawitaliśmy na wczesne śniadanie (serwowane jest od godz.:8). Wybraliśmy nowości: wytrawn gofr z chorizo oraz jakiem i kanapkę z szparagami. Obie pozycje były oryginalne i przepyszne. Polecam!!, plus za obsługę oraz niecodzienne pozycje śniadaniowe.

Dziękujemy, AnitaWaw

Zrecenzowano 9 maja 2019

Pyszne jedzenie. Można zjeść śniadanie, obiad, kolację. Na deser też się Coś znajdzie. Super obsługa, nam wrażenie że czyta w myślach klientów

Dziękujemy, JadwigaaN
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Spontaniczny wypad z rodziną.
Każdy dostał danie, które było smaczne i ciekawe. Super obsługa.
Spróbujcie musaki, tatara i cevapcici.

Dziękujemy, Marcin Z
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019

Lokal mały, kameralnoklaustrofobiczny. ale wielce przyjazny dla klienta [polecam miejscówki na antresoli - z widokiem na kuchnię]. Obsługa przeurocza, uprzejma. Szybkość - fenomenalna.
Śniadania - MEGA - jak w tytule - jajka w koszulkach z łososiem i "pozycja pierwsza"
Naprawdę - sycą na cały dzień.
Serdecznie polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, YansaOya
Zrecenzowano 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, miła obsługa,a czasem i kogoś bardziej znanego można tu spotkać☺ polecam zupy i desery

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Agnieszka G

Szpulka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Szpulka? Podziel się wrażeniami!