Łódź

Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019
Anna F
Kraków, Polska
Akustyka nie powala

Hala sama w sobie bardzo piękna. Organizacja przemyślana, bardzo szybko można wejść i wyjść... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 lutego 2019
luckyanddot
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Koncert Andre Rieu wypadł średnio pod względem oceny hali. Przede wszystkim wentylacja w wyższych partiach była bardzo słaba i przy pełnej hali ciężko było oddychać. Akustyka mocno średnia. Oczywiście dobrze, że takie miejsce istnieje i możemy z niego korzystać.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Radosław Z
Zrecenzowano: 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na hali można poczuć się jak w najgorszej imprezowni. Miejsce przypomina menelownię, śmierdzące jedzenie, pogaszone (?) świtała na korytarzach, wszędzie lejące się piwo. Organizacyjnie chaos. Fosa w żółtych koszulkach poziom chamstwa - najwyższy jaki oferują..... grupa zebranych dziwnych ludzi którym ktoś kazał ochraniać koncert Lennego Kravitza...... na samym koncercie nie umieli zapanować nad ludźmi którzy wałęsali się wszędzie. Pijani ludzie ich ignorowali a ochrona odchodziła, bo nie umiała niczego wskórać. Niepojęte. Od kiedy ludziom, można stać na schodach podczas koncertu?!
Lenny Kravitz to zbyt wysoki poziom do tego miejsca. Wstyd, ze takie imprezy odbywają się w taki sposób.
Koncert w Arenie przypomina wiejski festyn z gwiazdami disco polo.
Nigdy więcej.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, tatiana_com
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Byłem na kilku koncertach i zawsze problem z poszukaniem miejsca na dobry dźwięk. Za czasów stadionu obserwowałem budowę i niedoróbek masa a pomysł na tę koncepcję to dramat. Katowicki talerz stary a wygląda lepiej. Nie wspomnę o kosztach budowy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Jarek S
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

Hala robi wrazenie. Obsluga niestety nie mila. Naglosnienie tez nie najlepsze. Wybiore sie jeszcze raz bo wrazenia zostaly dobre

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Arena sama w sobie w porządku. Jest odpowiednim miejscem na koncert, jednak ochrona/personel niezbyt empatyczny. Kiedy spytałam czy mogłabym usiąść dosłownie na 5 minut na trybunie bo zrobiło mi się słabo (miałam bilet na GC) pani powiedziała, że absolutnie i mam wracać do domu. Bardzo mi przykro proszę Pani, ale 100km to nawet Pani beret nie przeleci ;)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
46  Dziękujemy, walczakowa