Łódź

“Smacznie, ciekawie, dużo i w przystępnej cenie”

Restauracja Bułgarska 69
Nr 37 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: …Z MIŁOŚCI DO BUŁGARII… Restauracja Bułgarska „69” w Łodzi narodziła się w kwietniu 2013 roku. Będąc wielkimi entuzjastami tego kraju, uznaliśmy, że Łodzianom należy się kawałek słonecznej Bułgarii w sercu miasta. Jesteśmy jedną z trzech działających w Polsce restauracji z kuchnią bułgarską.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy większą ekipa+małe, 1,5 roczne dziecko. Obsługa sprawna i szybka. Mała dostała od kelnerki książeczki, żeby mogła z nami chwilę w spokoju usiąść. Obsługa żywo zainteresowana naszym komfortem z maluchem. Pomocna, wychodząca sama z inicjatywami "usprawnień" naszej konsumpcji z dzieckiem, która przy tym wieku malucha do łatwych nie należy. Jedzenie smaczne, ciekawe smaki, aczkolwiek dania na które trafiliśmy były nieco zbyt słonawe. Porcje duże, nawet dla rosłego mężczyzny wystarczające, żeby się najeść.

Dziękujemy, Dr_Dave_XXX

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Przyjeżdżamy tu za każdym razem kiedy jesteśmy na wakacjach w Polsce i jedzenie znakomite jak zawsze i przesympatyczna obsługa.

Dziękujemy, Anna_Kurczewska
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła i sympatyczna restauracja. Zajęła się nami bardzo miła i zorientowana kelnerka. Umiała doradzić, zaproponować.
Jedzenie bardzo dobre. Polecam.

Dziękujemy, DACIAman
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Bardzo dobre jedzenie za zupełnie przystępne ceny. Sala klimatyzowana. Przemiła obsługa służąca pomocą przy wyborze dań, potrafiąca wytłumaczyć co wchodzi w skład danego dania. Gorąco polecam

Dziękujemy, Michas1951
Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna kelnerka z kazachskim korzeniami, było nas 8 osób, każdy wybrał coś dla siebie, po czym każdy zmienił zdanie kierując się radami tej pani. Nikt nie był zawiedziony, każdy się najadł, każdemu smakowało. Pewnie dlatego, że każdy dostał danie dostosowane do jego potrzeb. Kuchnia smaczna, podanie świetne. Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, dawid_nie

Restauracja Bułgarska 69 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bułgarska 69? Podziel się wrażeniami!