“Jest piotrkowska, jest klimat i jest pizza”
Otwarte Drzwi — recenzja

Otwarte Drzwi
Nr 15 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Włoska
Opis: Otwarte Drzwi stworzone zostały z miłości do włoskiego jedzenia, wina i klimatu. Restaurację można opisać trzema słowami- cicha, przytulna i ciepła. Otwarte Drzwi to krótka, sezonowa karta, kameralne wnętrze, dobre wino i pyszne jedzenie. Potrawy przygotowywane są z włoskich składników, już od progu czuć zapach pizzy z pieca opalanego drewnem. Zimą można się ogrzać w przytulnym wnętrzu, latem- usiąść w ogródku z dala od ulicznego zgiełku, w zaciszu odrestaurowanej kamienicy.

Miejsce bardzo klimatyczne, ładny wystór i smaczna pizza. Obsługa w porządku a ceny nie zwalają z nóg. Przy wysypie różnorakich lokali nazywanych pizzeriami, Otwarte Drzwi mogę polecić bez obaw.

Dziękujemy, kubacz93

Smaczna pizza, ciasto odrobine za miękkie, dobre tagiatelle z krewetkami, troszkę mała porcja, więcej makaronu i by było super, obsługa miła, miejsce przytulne, szczególnie ogródek robi fajny klimat. Polecam

Dziękujemy, grzegorzw63

Pyszne jedzenie, niestety bardzo długi czas oczekiwania i obsługa moglaby być milsza i bardziej kontaktowa
Do wielkiego garnka muli został podany mi jeden plasterek bagietki. Meh

Dziękujemy, martamajerek
Zrecenzowano 9 września 2019

Jest gwarno, wesoło i pysznie:-) personel na pewno pokonuje kilometry w ciągu wieczoru, stąd pełne zrozumienie, że na każdy stolik przeciętnie przypada mniej czasu, ALE pomimo przysłowiowego „full’a” wszystkie dania były pyszne i podane z uśmiechem: chrupiące kalmary na przystawkę, dorada i tagliatelle z krewetkami:
Dziękuje :-)

Dziękujemy, AnnaL6726
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Otwarte D, Kierownik, Otwarte DrzwiOdpowiedź udzielona 10 września 2019

To my bardzo dziękujemy! Zapraszamy serdecznie! :)

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne, czego akurat nie można zarzucić restauacji. Polecam dokonanie rezerwacji bo dostanie wolnego stolika z ulicy w godzinach wieczornych graniczny z cudem. Na podanie kart przez obsługę czekaliśmy 10 min. Z uwagi na godziny czas oczekiwania na pizzę na którą się zdecydowaliśmy zamówiliśmy na "przystawkę" gnocchi. Kelnerka dosłownie rzuciła nam talerze i sztućce na środek stołu. Na danie czekaliśmy ok 20min. Gnocchi przepyszne, sos nie był za ostry, idealnie komponował się z całym daniem. Było warto czekać na pizzę. Ciasto przepyszne, chrupiące, do tego dobre pomidory, delikatna rukola i ser. Jednak w Łodzi można zjeść prawdziwa, włoska pizze.
Podsumowując jedzenie oceniam na 6+, niestety obsługa niekompetentna. Znam realia tego zawodu i zastanawia mnie to z czego wynika ten problem, czy to kwestia zbyt małej ilości kelnerek na całą restauracje czy z braku kompetencji pracowników.

Dziękujemy, zmiloscidojedzenia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Otwarte D, Kierownik, Otwarte DrzwiOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Bardzo dziękujemy za recenzję. Cieszę się, że jedzenie Państwu smakowało. Jeżeli chodzi o obsługę to sama zadaję sobie pytanie, co mogło się wydarzyć. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, żeby takie sytuacje nie miały więcej miejsca. Zachęcam do dania nam drugiej szansy :)

Otwarte Drzwi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Otwarte Drzwi? Podziel się wrażeniami!