Łódź

“Najwyższa jakość i niezapomniane wrażenia kulinarne”

Ristorante Mare E Monti
Nr 4 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byliśmy tam z Żoną drugi raz. I drugi za wyszliśmy zauroczeni niespotykaną jakością posiłków, najwyższymi doznaniami smakowymi i przemiłą obsługą. Dowolna pozycja z karty to majstersztyk. Ręcznie robione lub przywożone z Włoch składniki dań, wraz ze świetną znajomością włoskiego smaku powodują, że z pozoru proste danie sprawia, że chce się tam wracać. Wreszcie spotkaliśmy obsługę, która o daniu potrafi rozmawiać bardzo długo i ciekawie a nie jak w większości lokali: "Nie wiem pójdę się zapytać". Ceny bardzo przystępne. Jedliśmy w kilkudziesięciu restauracjach ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Polecam chociaż raz spróbować. My będziemy tam wracać.

Dziękujemy, Mati36i

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczorna wizyta w tym miejscu to był strzał w 20.
Krem pomidorowy i kozi ser to idealne połączenie... Mój partner zjadł bucatini z sosem pesto, ręcznie robionym oraz z serem stracciatella... Doskonale zrównoważony smak. Wino wybrane przez kelnera było zacne.
No i Panino z ośmiornicą chrupiące.. Smaczne... Ośmiornica mieciutka, aromatyczna. Polecam naprawdę polecam.

Dziękujemy, Joasia3
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, doskonałe wina, świetny klimat i obsługa. Zawsze doskonale. Najlepsza burrata, owoce morza, pasty. Włoska muzyka, przy której mozna swobodnie rozmawiać.

Dziękujemy, dorotao960
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo, bardzo dobra włoska restuaracja prowadzona przez rodowitego włocha, sympatyczna atmosfera, jedna z najlepszych jak nie najlepszą pizzę w Polsce, świetny makaron i serwowany tam świerzy czerwony kurek z pastą rozwala kubki smakowe.

Dziękujemy, Pan P
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jestem rozczarowany. Ceny znacząco wzrosły, zaś smak potraw, zwłaszcza mięsnych się pogorszył. Zarówno cielęcina, jak i polędwica wołowa były zupełnie bez wyrazu, a dodatki do tych dań udziwnione i bez smaku. Rzeczywiście kelner opwiada historię podawanych dań, ale jest to bez znaczenia. Plusem jest fachowa i miła obsługa oraz jakość serwowanych win. Wystrój wnętrza też nie powala. Chyba już tu nie wrócę.

Dziękujemy, tur07_13

Ristorante Mare E Monti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Ristorante Mare E Monti? Podziel się wrażeniami!