“Obiadek niedzielny z rodzinka”

Ristorante Mare E Monti
Nr 4 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Bardzo smacznie zjedliśmy ja pyszna cielęcinę syn tuńczyka a mama z synowa steki wszyscy bardzo zadowoleni a le moja cielęcina była najpyszniejsze. Nie wypalił tylko makaron dla maluchów bo ugotowany al dente po włosku dla polskich dzieciaków był twardy i grymasiły Ale zupe pomidorową zjadły chętnie Pisznym winem popiliśmy Niestety na deser miejsca braklo

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, dorotal880

Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Włoska restauracja, jedzenie i klimat fajny. Jeśli chodzi o pizzę to smaczna ale bez szału. Ale polecam na przyjście z rodzina.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mistrzowski klimat, smak i obsługa która wie dużo o kuchni którą serwuje. Dawno nie bawiłem się tak dobrze przy jedzeniu. Wyjątkowe lokalne włoskie składniki.
Do zobaczenia Panowie . Pzdr z Poznania

Dziękujemy, 341kubal
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dania kuchni włoskiej, przygotowane z włoskich produktów.
Bardzo przyjemna obsługa. Serdecznie polecam.

1  Dziękujemy, 583tomaszd
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam krewetki i kalmara na przystawkę, idealne w smaku. Dawno tak dobrze nie zjadłem, smacznie! Brawo Wy!

Dziękujemy, Kamil L

Ristorante Mare E Monti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Ristorante Mare E Monti? Podziel się wrażeniami!