“Khinkali”
Restauracja Lavash — recenzja

Restauracja Lavash
Zamów online
Nr 14 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Armeńska
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Rezerwacje

Musicie spróbować , wyśmienite jedzenie , lekkie, smaczne pikantne kolorowe i czosnkowe mniam !!
Nie znajdziecie tego nigdzie indziej !! Obsługa mila i zyczliwa, szybka obsługa po prostu Prima Sort

Dziękujemy, michael_lodz

Zrecenzowano 8 września 2019

Po raz pierwszy odwiedziłam, a właściwie zostałam zaproszona w gronie przyjaciół do restauracji LAVASH. Wspaniałe jedzenie, jakiego nigdy do tej pory nie próbowałam, znakomite wino, świetna obsługa, cudowna atmosfera, Gorąco polecam i wiem, że nie raz jeszcze będę gościem LAVASH.

Dziękujemy, HelenaO548
Zrecenzowano 4 września 2019

Naprawdę pyszne, świetnie doprawione i o rewelacyjnym cieście khinkali z baraniną. Obsługa i atmosfera bardzo miła :)

Dziękujemy, AniaM165
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

super wrażenia. Przemiła kelnerka (co wcale nie jest takie oczywiste), potrafiąca szczegółowo opisać każde danie. Pyszne jedzenie, przyrządzane na miejscu. Wyszliśmy bardzo zadowoleni, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kuchnia, bardzo miła obsługa. Jedynie na minus- bardzo małe porcje salatek a ceny dość wysokie. Dodam jeszcze ze najlepszy jest lokal znajdujący sie na
Piotrkowskiej - pierwszy i najprawdziwszy - nowe lokalizacje odbiegają jakością dań i obsługi od tego pierwszego.

Dziękujemy, 628ewelinag

Restauracja Lavash — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Lavash? Podziel się wrażeniami!