“Pyszne khinkali!”
Restauracja Lavash — recenzja

Restauracja Lavash
Get food delivered
Nr 16 wśród 568 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Armeńska
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Naprawdę pyszne, świetnie doprawione i o rewelacyjnym cieście khinkali z baraniną. Obsługa i atmosfera bardzo miła :)

Dziękujemy, AniaM165

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

super wrażenia. Przemiła kelnerka (co wcale nie jest takie oczywiste), potrafiąca szczegółowo opisać każde danie. Pyszne jedzenie, przyrządzane na miejscu. Wyszliśmy bardzo zadowoleni, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kuchnia, bardzo miła obsługa. Jedynie na minus- bardzo małe porcje salatek a ceny dość wysokie. Dodam jeszcze ze najlepszy jest lokal znajdujący sie na
Piotrkowskiej - pierwszy i najprawdziwszy - nowe lokalizacje odbiegają jakością dań i obsługi od tego pierwszego.

Dziękujemy, 628ewelinag
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

tak naprawdę jest w podwórku a nie przy samej Piotrkowskiej, co tylko jest dodatkowym atutem.
Zamówiłam spanachani i piwo półciemne armeńskie, zarówno danie jak i napój bardzo mi smakowały. Obsługa miła, pomocna.

Dziękujemy, Gosia C
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Smaki, zapachy, niepowtarzalny klimat i znakomita obsługa - Lavash zauroczył mnie pod każdym względem ❤️ często wracamy

Dziękujemy, Czarownica_Egoistka

Restauracja Lavash — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Lavash? Podziel się wrażeniami!