“Spotkanie zespołowe”
Mitmi Restobar — recenzja

Mitmi Restobar
Nr 50 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Tę restaurację polecono Nam, dlatego też udaliśmy się sierpniowego wieczoru na kolację z zespole 11 osobowym. Nie było zbyt dużo miejsc, musieliśmy chwilę poczekać, by zestawić tak duży stół. Przy zamówieniu od razu otrzymaliśmy informację, że powyżej 5 osób restauracja nalicza 10% serwis. Czas oczekiwania od 20 do 40 minut. Dopiero po 50 minutach zaczęto przynosić pierwsze dania. Rozumiem że przy dużej ilości osób czas oczekiwania się wydłuża, jednak to faktycznie za bardzo się przedłużało.
Zamawialiśmy różne dania - od hamburgerów, po makarony i krewetki. Z tego krewetki faktycznie mogę pochwalić. Jednak hamburger chyba był zbyt wysmażony - niestety brakowało soczystości.
Wystrój - byliśmy na dworze, ale Mitmi wraz z innymi pobliskimi restauracjami, mimo braku odnowienia, stanowiła harmonijną całość idealnie się komponującą z otoczeniem.

Dziękujemy, Krzych_D_3003

Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko było super: jedzenie, obsługa i atmosfera. Na pewno wrócimy tam za rok w czasie kolejnego Fotofestiwalu.

1  Dziękujemy, izapie
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny sernik i kawa. Do tego klimatyczna muzyka w dobrym miejscu. Sympatyczna obsługa - polecam :)

Dziękujemy, NorbertBo
Zrecenzowano 3 marca 2019

Bardzo dobra kaczka. Bardzo dobre zupy/kremy. Młoda obsługa ale bardzo sprawna. Miejsce położone na OFF Piotrkowska, idealne dla gości w średnim wieku

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, SzczesnyAdam
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w niedzielę w porze obiadowej. Miejsce w lokalu odnalezione bez problemu. Obsługa miła i kompetentna. Szeroki wybór w menu zarówno jeżeli chodzi o dania jak i o napoje. Pyszny krem z dynii, także bardzo dobra kaczka z sous-vide, z trochę za słonym sosem, ale nie psuło to ogólnego odbioru :) Bardzo ciekawy grzany gin idealny na tak zimny dzień :)
Na plus także wystrój i lokalizacja.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Rfł T

Mitmi Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mitmi Restobar? Podziel się wrażeniami!