“Podniebna rozkosz ,miłe wspomnienia”
Bawełna — recenzja

Bawełna
Nr 21 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Trzy poziomowa restauracja położona na rynku Manufaktury, dawnej fabryki Poznańskiego od 5 lat nieprzerwanie utrzymuje wysoką jakość, zdobywając serca licznie pojawiających się Gości. Bawełna serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej, włoskiej oraz bałkańskiej. W menu znajdziemy prawdziwą włoską pizzę z pieca opalanego drewnem, doskonałe zupy ( rybna (!)) sałaty, makarony, świeże ryby i owoce morza oraz doskonały wybór mięs. Duży wybór wina! Obowiązkowym punktem bawełnianego menu są domowe desery, a wśród nich wyjątkowy lodowy deser - semifreddo. Wszystkie dania w Bawełnie przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem. Integralnym elementem tego wyjątkowego miejsca jest klimatyczny bar usytuowany na najwyższym poziomie restauracji, z którego rozpościera się najpiękniejszy widok na zabytkowe budynki dawnej fabryki Poznańskiego. Przy dźwiękach muzyki dostosowanej do pory dnia i roku możemy rozkoszować się smakami autorskich koktajli przygotowanych przez najlepszych barmanów w Polsce.
Zrecenzowano 1 września 2019

moją małżonka .Na koniec wybraliśmy się do Manofaktory na kolację kończący nasz piękny dzień . wybór padł na Bawełnę. Po 12 latach spędzonych w kuchni i gastronomii w UK czasem człowiek staje się wybredny .takie zboczenie zawodowe. .Ku mojemu zaskoczeniu w restauracji tej spędziliśmy przemiły wieczór, obsługa perfekcyjna,jedzenie podane w tempie express, carbonara i pasta z łososiem . Dania pieknie podane z przepysznym kremowym sosem ,makaron idealny i smaki dobrane perfekcyjnie . Czas

Dziękujemy, Kotek81

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo miło, smacznie. Ceny nie należą do najniższych-ale to manufaktura.Bardzo dobre gnochi i zupy krem.Dzieci jak zawsze zjadły rosół i pizze-wszystko smakowało.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, aga30000
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

byłam kilkakrotnie zawsze trafiłam na fajną muzykę ładnie podane jedzenie, porcje nie były być może duże, natomiast uczta dla oka na pewno wspaniała, smakowite.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, mcdalenan
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie duuuuże porcje wspaniały kelner który potrafi doradzić i polecić najlepszy wybór

1  Dziękujemy, dorotagr
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Uwielbiam tę restaurację :) Fajny klimat!
Jedzenie pycha!
Polecam w szczególności:
tagliatelle z krewetkami,
pierożki barwione szpinakiem
oraz krewetki w pomidorach!!!

Dziękujemy, Nati2301

Bawełna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bawełna? Podziel się wrażeniami!