Najniższe ceny za pobyt
Booking.com
60 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 19.03.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
Hotels.com
Travelocity63 USD
CheapTickets63 USD
Wyświetl wszystkie 11 ofert
Zrecenzowano: 30 listopada 2018

Lokalizacja OK - początek imprezowej Piotrkowskiej, Pokoje OK.Parking w cenie hotelu jest atutem.
Pomyłką jest serwowanie śniadań w pubie, w którym do późnych godzin nocnych się pali. Dym z papierosów jest non stop odczuwalny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje oddzielone od części pubowej, więc nie słychać wieczorem uciążliwych odgłosów.
Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, BeataO77
Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Idealna lokalizacja w samym centrum miasta Łódź. Obsługa przemiła. Pokoje czyste. Śniadania doskonałe. Mały minus za klimatyzator który zamiast schłodzić pokój podwyższył temperaturę dorzucajac niemiły zapach. Trudno. Lato to lato :) w pokoju lodówka. Czajnik z możliwością zrobienia kawy czy herbaty. W łazience suszarka.
Następnym razem bez zastanowienia wybiorę ponownie City Center Rooms. Polecam bardzo!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 565agal
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel, najlepsza lokalizacja. Bardzo uprzejma i pomocna obsługa. Jeden punkt zabieram za wyciszenie pokoi a raczej jego brak. Odgłosów ruchliwej ulicy i imprezujących ludzi można sie spodziewać wybierając ta lokalizacje. Natomiast odgłosów sąsiadów zza ścian i powyżej pokoju juz nie. Śniadania smaczne.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Karolina102
Zrecenzowano: 25 września 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjnie położenie przy samej ul. Piotrkowskiej, ale od podwórka zatem cisza i spokój. Darmowy parking, smaczne i urozmaicone sniadania i bardzo miła obsługa. Pokój czysty, niewielki ale z bardzo wygodnym łóżkiem. Polecam to miejsce zarówno na podróż służbową jak i wyjazd zabawowy.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, edwardwch
Zrecenzowano: 4 czerwca 2017

+ bardzo miła obsługa, zarówno na recepcji, jak i panie sprzątające
+czysto, pokój zaoparzony w szafę i lodówkę
+ śniadania są ok, choć bez rewelacji
+bardzo wygodne łóżko i poduszki

- jak przyjechaliśmy nasz pokój nie był gotowy i przeniesiono nas do innego na poddaszu
- nie ma windy, więc musieliśmy targać walizki na 4 piętro (jeśli ktoś ma ze sobą ciężkie walizki, to może być to znacznym utrudnieniem.
- ze względu na poddasze pokój był bardzo ciemny a oświetlenie słabe.
- pokoje dość małe

Termin pobytu: maj 2017