Tripadvisor
Łódź
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel, najlepsza lokalizacja. Bardzo uprzejma i pomocna obsługa. Jeden punkt zabieram za wyciszenie pokoi a raczej jego brak. Odgłosów ruchliwej ulicy i imprezujących ludzi można sie spodziewać wybierając ta lokalizacje. Natomiast odgłosów sąsiadów zza ścian i powyżej pokoju juz nie. Śniadania smaczne.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Karolina102
Zrecenzowano: 25 września 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjnie położenie przy samej ul. Piotrkowskiej, ale od podwórka zatem cisza i spokój. Darmowy parking, smaczne i urozmaicone sniadania i bardzo miła obsługa. Pokój czysty, niewielki ale z bardzo wygodnym łóżkiem. Polecam to miejsce zarówno na podróż służbową jak i wyjazd zabawowy.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, edwardwch
Zrecenzowano: 4 czerwca 2017

+ bardzo miła obsługa, zarówno na recepcji, jak i panie sprzątające
+czysto, pokój zaoparzony w szafę i lodówkę
+ śniadania są ok, choć bez rewelacji
+bardzo wygodne łóżko i poduszki

- jak przyjechaliśmy nasz pokój nie był gotowy i przeniesiono nas do innego na poddaszu
- nie ma windy, więc musieliśmy targać walizki na 4 piętro (jeśli ktoś ma ze sobą ciężkie walizki, to może być to znacznym utrudnieniem.
- ze względu na poddasze pokój był bardzo ciemny a oświetlenie słabe.
- pokoje dość małe

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Ania R
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce w super lokalizacji w centrum miasta. Pokój bardzo ładny i czysty. Duże i wygodne łóżko. Bezpłatny internet. Czajnik, kawa i herbata. Bardzo dobre śniadanie. Parking w cenie pokoju. Polecam!

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, DariaBorsuk
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny. W centrum miasta ale w pokoju cicho. Czysto, miła obsługa. W cenie pokoju śniadanie a co najważniejsze bezpłatny parking. Jedyny minus - brak windy ale rezerwując obsługa uczciwie o tym informuje. Polecam. Jeśli jeszcze kiedyś będę w Łodzi, na pewno tam wrócę. Świetna cena w stosunku do jakości.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa