“Bardziej Polska niż Galicja”
Restauracja Galicja — recenzja

Restauracja Galicja
Nr 24 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Węgierska, Polska, Czeska, Ukraińska, Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Wybraliśmy pozycje lunchowe. W poniedziałek była to ogórkowa dla każdego z nas, dla mnie sałatka z polędwiczką wieprzową, dla Męża placek ziemniaczany z gulaszem, zapiekany z serem żółtym. Do tego lemoniada arbuzowa.

Ogórkowa bardzo smaczna.

Moja sałatka: bardzo smaczna. Polędwiczka miękka, delikatna, mus malinowy zwarty, pietruszkowy vinegret - czuć było, że na oliwie z oliwek zrobiony.

Danie Męża: placek sam w sobie odrobinę za gruby, ładnie zaprezentowany, smaczne, podsmażone małe cebulki porozrzucane po całym daniu.

Za powyższe zapłaciliśmy 66 zł.

Obsługa: pani kelnerka pomyliła się przyjmując zamówienie, tzn. 2 razy podała sałatkę z polędwiczką wieprzową. Ustaliła z kuchnią, że danie zostanie nam zapakowane na wynos, natomiast na prawidłowe zamówienie musieliśmy chwilę poczekać. Zdarza się.

Ciekawy wystrój, wybraliśmy salę na dole. Łazienki utrzymane w klimacie, całość spójna.

Dziękujemy, Małgorzata T

Byłam nie raz i nigdy się nie zawiodłam, dobre miejsce na spotkanie we dwoje jak i w większym gronie, wszystkie dania bardzo dobre, sałatka z kaczką jak i pierogi z mięsem rządzą! :)

Dziękujemy, Storyteller549046
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Do Galicji trafiliśmy ostatnio już trzeci raz. Za każdym razem tak samo swietnie. Pierwszym razem obsługiwała nas Pani Marta. Jako mężczyzna mogę powiedzieć tylko, takiej obsługi mi było potrzeba. A tak na poważnie bardzo miła Pani, która doradziła nam idealnie. Choć roladki były troszkę twarde nie mogę narzekać bo zostaliśmy uprzedzeni, że takie mogą być. Drugi razem zamówiłem sznycla, niestety nie wiem u kogo. Pan miał plakietkę „óczę się”. Jego obsługa pozostaje wiele do życzenia jadnak rozumiem, że to dopiero początki. Sznycel tłusty ale o to chodzi w tym daniu. Duży i sycący. Trzecia nasz wizyta była u Pana Przemka który tez rewelacyjnie nam doradził. Pierogi mojej żony były przepyszne, takie jakich szukaliśmy.
Miejsce super, polecam jednak przychodzić w godzinach wieczornych. W obiadowa porę można spotkać wiele niegrzecznych dzieciakow.

Dziękujemy, PanNowak
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywam często i jestem zadowolony z pysznego jedzenia, super obsługi, wystroju, a także ogródka przed lokalem, pelnego kolorów i klimatu!
Jedzcie i pijcie co podają, bo zarówno dania mięsne, sałatki, przez placki i nieziemską zupę gulaszową, wszystko sprawi Wam radość z jedzenia!
Smacznego!!! Bo jest do czego

Dziękujemy, radekb729
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Miałam już przyjemność gościć w restauracji kilka razy-przeważnie lubię tu przychodzić z moimi gośćmi którzy przyjeżdżają spoza Łodzi. Wszyscy zawsze są zadowoleni i wszystko nam smakuje. Schabowy czy gulasz wieprzowy są super. Rosół jak domowy.Deser czyli ciastko czekoladowe ok.

Dziękujemy, aga30000

Restauracja Galicja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Galicja? Podziel się wrażeniami!