“Rewelacyjna restauracja!”
Restauracja Galicja — recenzja

Restauracja Galicja
Nr 24 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Węgierska, Polska, Czeska, Ukraińska, Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywam często i jestem zadowolony z pysznego jedzenia, super obsługi, wystroju, a także ogródka przed lokalem, pelnego kolorów i klimatu!
Jedzcie i pijcie co podają, bo zarówno dania mięsne, sałatki, przez placki i nieziemską zupę gulaszową, wszystko sprawi Wam radość z jedzenia!
Smacznego!!! Bo jest do czego

Dziękujemy, radekb729

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Miałam już przyjemność gościć w restauracji kilka razy-przeważnie lubię tu przychodzić z moimi gośćmi którzy przyjeżdżają spoza Łodzi. Wszyscy zawsze są zadowoleni i wszystko nam smakuje. Schabowy czy gulasz wieprzowy są super. Rosół jak domowy.Deser czyli ciastko czekoladowe ok.

Dziękujemy, aga30000
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Do tego przemiła obsługa. Tak naprawdę nie ma co więcej pisać tylko mega polecić aby to miejsce odwiedzić. Na pewno tu wrócimy kiedyś

Dziękujemy, 674karolg
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem nasza wieczorna wizyta ograniczyła się do przystawek i napojów. Pyszny tatar i śledzie, zwłaszcza ten na pierniku.
Piwa regionalne i zimna wódka... Czego chcieć więcej?
Obsługa profesjonalna, i szybka polecam.

Dziękujemy, eligiuszh
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Polecam lokal - bardzo dobre, ładnie podane potrawy, ilość zadowalająca - można się najeść :) Miła obsługa.

Dziękujemy, Ola I

Restauracja Galicja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Galicja? Podziel się wrażeniami!