“Rewelacyjna restauracja!”
Restauracja Galicja — recenzja

Restauracja Galicja
Nr 22 wśród 569 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Węgierska, Polska, Czeska, Ukraińska, Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywam często i jestem zadowolony z pysznego jedzenia, super obsługi, wystroju, a także ogródka przed lokalem, pelnego kolorów i klimatu!
Jedzcie i pijcie co podają, bo zarówno dania mięsne, sałatki, przez placki i nieziemską zupę gulaszową, wszystko sprawi Wam radość z jedzenia!
Smacznego!!! Bo jest do czego

Dziękujemy, radekb729

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Do tego przemiła obsługa. Tak naprawdę nie ma co więcej pisać tylko mega polecić aby to miejsce odwiedzić. Na pewno tu wrócimy kiedyś

Dziękujemy, 674karolg
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem nasza wieczorna wizyta ograniczyła się do przystawek i napojów. Pyszny tatar i śledzie, zwłaszcza ten na pierniku.
Piwa regionalne i zimna wódka... Czego chcieć więcej?
Obsługa profesjonalna, i szybka polecam.

Dziękujemy, eligiuszh
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Polecam lokal - bardzo dobre, ładnie podane potrawy, ilość zadowalająca - można się najeść :) Miła obsługa.

Dziękujemy, Ola I
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Galicji zawitałem na obiad po długiej podróży i nie byłem zachwycony wynikami. Jedzenie było średnie. Zamówiłem schabowego oraz polędwiczki wieprzowe. W tych drugich sos był zimny, surówki zamówione dodatkowo nie wyglądały na przygotowywane na miejscu. Schabowy był dostateczny, niedoprawiony. Ceny uważam za typowe dla tego typu restauracji, jednak efekty nie były warte wydanych pieniędzy. Wystrój bardzo ładny, restauracja duża i przestronna. Obsługa rowniez
nie zachwycała. Nie polecam, chyba ze jesteście naprawdę głodni i nie chcecie długo czekać. (Moje dania otrzymałem po niespełna 10 minutach).

3  Dziękujemy, maciej03

Restauracja Galicja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Galicja? Podziel się wrażeniami!