“Fanatastyczne makarony”
Piknik — recenzja

Piknik
Nr 106 wśród 460 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 21 października 2014

Niesamowite miejsce do którego chce się wracać i próbować kolejnych rzeczy. Makarony ręcznie robione (na widoku) przed zamówieniem, świeże produkty, jak we Włoszech (w dobrej knajpie). W menu także makarony na słodko (pyszniaste). Lemoniady - pierwsza klasa. Jedno z większych zaskoczeń to granita arbuzowa.
Makarony w przyzwoitych cenach, a lunch w cenach... stołówkowych (12-15 zł zestaw).
Pomocna i sprawna obsługa.
Miejsce zarówno na obiad, jak i wyjście ze znajomymi.

• Atmosfera
1  Dziękujemy, PMilka

Zrecenzowano 13 września 2014 z urządzeń przenośnych

Bardzo niewygodny lokal. Malo miejsca, ludzie przechodzac obijaja sie o siedzacych. Obsluga calkiem ok. Stosunek jakosci do ceny zdecydowanie marny. Jedzenie jest drogie a jakosc przecietna. Zupa "tajska" za 18 zl bez wyrazu. Pizza przypalona, lemoniada o smaku skórki pomarańczy z wodą.
Nie polecam. Sa lepsze miejsca w Łodzi.

Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano 11 maja 2014

Piknik zastąpił świetną knajpe jaką była Locanda i można powiedzieć, że godnie ją zastępuje.
Wystrój troszkę się zmienił,ale również jest świetny.
Polecam pasty i pizze. Wszystko jest bardzo smaczne i starannie podane.polecam lemoniade cytrynową,grejpfrutową i pomarańczową.
Świetne miejsce na lunch,ponieważ codziennie szykowane są specjalne zestawy w przystępnych cenach.
Obsługa bardzo miła.
Polecam!

Dziękujemy, przu46
Zrecenzowano 2 maja 2014 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam ze znajomymi .Wszystko co zjedliśmy było perfekcyjnie przygotowane i tak samo smakowało.Polecam makarony które są robione na świeżo,pizza jak we Włoszech i rewelacyjne carpaccio-POLECAM.Jedyny problem tej restauracji to niedoświadczony personel.Na przyjęcie zamówienia czekalismy pół godziny.Przy otwieraniu wina złamał się korek,białe wino było w pokojowej temperaturze.Po zjedzeniu brudne talerze czekały długo na sprzątnięcie.Mam nadzieję że właściciel szybko przeszkoli personel bo kuchnia rewelacja

1  Dziękujemy, GrzegorzWR
Zrecenzowano 26 kwietnia 2014 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, fajny klimat, mili kelnerzy, bardzo dobry tatar i zupa cappucino z borowików z kwiatkami. Polecam

Dziękujemy, IwonaOpole

Piknik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Piknik? Podziel się wrażeniami!