Pobyt ok

Baseny. Zjeżdżalnie, rwąca rzeka, basen z falą, baseny na zewnątrz, sauny jest w czym wybrać coś... Przeczytaj więcej

Adam G
Świetna zabawa

O aquaparku usłyszałam od koleżanki. Miejsce jest fantastyczne, szczególnie dla młodszych dzieci... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 czerwca 2019
paulaZ611
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w zimę oraz w lato. Lipa. Tłum ludzi, ceny wyższe niż w aqua parku w Sopocie, mało atrakcji. Szatnie niezbyt ciekawe. Byłam w Aquaparku w Redzie, w Sopocie, we Wrocławiu i Liptovskim Mikulaszu (Tatralandia). Ten łódzki zdecydowanie odradzam.

1  Dziękujemy, 91Xena6
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

W nadmorskim toi toiu jest ładniejszy zapach!

Nie przypominam sobie żebym gdziekolwiek czuła taki odór moczu w co na fali, coś obrzydliwego!

Czy tam bywa sanepid ?

1  Dziękujemy, karolina s
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Stojac w kolejce do kasy uslyszalem cene jaka mial zaplacic ojciec za pobyt ridziny na 3 godz. 180 zl. Mysle sobie to przeciez sporo kasy ba taki ridzinny budzet za troche atrakcji. Sauna 1 godz 36 zl. Widac na kwitku. Wszystko co powyzej pisana zgadza cie ale pan saunmistrz zaprezentowal cienki pokaz a i brak muzyki w czasie tegoz rytualu. Ogolnie da sie zrelaksowac ale ceny na poziomie zachodnich czy polnocnych krajow a jakisc o wiele nizsza niz w tamtych stronach.

Dziękujemy, Bartłomiej P
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. woda ciepła, czysta, najróżniejsze zjeżdżalnie, płytka woda. Polecam całym sercem. Niedrogo, jedzenie smaczne - można zatrzymać czas basenowy żeby coś zjeść.Cudowna fala jak na morzu, genialny pomysł maluchy i starszaki zachwycone i my - rodzice też. Już planujemy kolejny wyjazd!

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyny aquapark w Polsce, do którego zawsze wracamy z miłą chęcią. Widać, że jest doinwestowany i rozbudowywany. Moc atrakcji dla dorosłych i dzieci. Obiekt wita nas dużym parkingiem, nowoczesną architekturą i kompetentną obsługą. Trochę zamieszania w szatni, ale to jedyny, malutki minus. Można wejść na teren obiektu z własnym jedzeniem i napojami, zwłasza gdy planuje się tam spędzić cały dzień. Dużo zjeżdżalni dla dzieci, zatoczka dla maluchów. Syn uwielbia tamtejsze zjeżdżalnie, basen z falą. W sezonie letnim mnóstwo atrakcji na zewnątrz. Dla nas hitem są baseny solankowe, jacuzzi oraz strefa saun. Można wyskoczyć na plażę nudystów. Dogodny dojazd z Warszawy. Smaczne potrawy w barze. Podczas spożywania posiłków stopowany jest czas pobytu na basenie. Mimo ogromu gości w obiekcie jest czysto. Polecam serdecznie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Diana R