“Hmm..”

Drukarnia Sklad Wina & Chleba
Nr 52 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Drukarnie odwiedzałam regularnie od otwarcia restauracji i muszę przyznać, że od pewnego momentu raczej ją omijam. Co prawda klimatyczny ogródek przyciąga, ale on rządzi się innymi prawami niż sama restauracja. Coś się popsuło. Smak dań nie powala a na obsługę trzeba bardzo długo czekać.

Dziękujemy, akacja00

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Drukarni byłam już kilka razy i zastanwia mnie co wpływa na parabolicznosc jakości waszych dan?
Pierwsza wizyta z moim chłopakiem. Ja zamówiłam ravioli a on steka z angusa. 5 sztuk twardych ravioli, cena około 30 zł. Stek do którego trzeba było dokupić każdy dodatek wyszedł nas ok. 80zl. Rozumiem przebitkę ale ceny tych dań nie były adekwatne do ich smaku. Ta wizyta wypadła mocno średnio.
Podczas drugiej wizyty ze znajomymi zamówiliśmy burgery, kaczkę, pizze. Uważam że akurat pizza i kaczka to dania na które warto zwrócić uwagę podczas wizyty w tej restauracji. Kaczka fenomenalna, miękka serwowana z pysznym sosem. Do całego dania nie pasują tylko opiekane ziemniaki w przyprawach. Burgery przeciętne, myślę że na offie można zjeść lepsze.Na deser zamówiliśmy przepyszne brownie, croissanta oraz jeszcze jedno ciasto. Warto przyjść do drukarni chociażby żeby spróbować ich wypieków. Za trzecim razem byłam na lunch. Wiadomo w porze obiadowej każdemu się spieszy, na kelnera czekałam ok 10 min aż ktoś mnie zauważy. Dopiero po upomnieniu się na barze ktoś podszedł. Zupa mdła, bez żadnego wyrazu. Na drugie danie musiałam czekac 25 min co jest moim zdaniem zbyt długim czasem podczas lunchu.
Nie wiem nawet co mam myśleć o waszej restauracji. Raz jest fenomenalne jedzenie, raz totalna porażka.

Dziękujemy, zmiloscidojedzenia
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Niestety to była moja ostatnia kolacja w drukarni. Byłam tam po raz 3 i niestety nie jestem w stanie napisać nic pozytywnego. Po 1 razie, wróciłam do knajpy i 2, żeby spróbować czegoś innego, bo może za 1 nie trafiłam. Jednak niestety i za 2 razem potrawa okazała się kiepska.
Dziś byłam 3 raz, na kolacji wspólnie z mężem. Brushetta nie była chrupiąca i doprawiona, danie główne, burger tym razem, ale a porównaniu do spółdzielni, restauracji obok, niestety burger drukarni wypadł słabo. Stek męża nie był wysmażony tak jak prosił, a obsługa? Młodzi ludzie, którzy mają dużo luzu:-)

Dziękujemy, SylwiaWojcik
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, miejsce z klimatem, w centrum miasta. Obsługa natomiast nie wydaje się być kompetentna.

Dziękujemy, ulswo
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylem trzy razy i z każdą moją kolejna wizytą lokal wypada coraz gorzej. Pierwsze spotkanie z Drukarnia to pełen zachwyt 6/5, smaczny burger, świetna, mila i szybka obsługa. Wizyta numer dwa, jedzenie ok, czekanie na jedzenie strasznie długie mimo braku jakiś wielkich tłumów. Wizyta numer 3 to porażka, miałem ochotę zwyczajnie wyjść. Jestem w stanie zrozumieć że klientów może być sporo, ale przez 15 minut nikt się nami nie zainteresował, a przez kolejne 30 czekałem na kawę i ciastko... Kelner nie wiedział co ze słodyczy w ogóle jest dostępne, a jego podejście do pracy i klienta zostawia wiele do życzenia. Nawet gdyby była to ostatnia knajpa na offie więcej tam nie zajrzę.

Dziękujemy, Calme3

Drukarnia Sklad Wina & Chleba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Drukarnia Sklad Wina & Chleba? Podziel się wrażeniami!