“Węgierskie dania, polskie przyprawy.”
Restauracja Varoska — recenzja

Restauracja Varoska
Nr 62 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Uwielbiam kuchnię węgierską. Dlatego zaszliśmy do Varoski. Wnętrze wymaga remontu, ale dania pyszne, choć niestety zbyt dla mnie łagodne - pewnie ukłon kucharza w stronę polskiego konsumenta. Za to porcje olbrzymie, poprzedzone poczęstunkiem - młode węgierskie wino..Obsługa sprawna, ludowa muzyka węgierska dyskretnie w tle...Zachęcam.

Dziękujemy, Marek P

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Klimatyczny lokal oraz przepyszne jedzenie (serwowane flaki to mistrzostwo świata - zawsze świeże i idealnie doprawione).
Z klasą i jak zawsze solidnie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, WW7721
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Jedzenie niestety okazało się być nieświeże... gulasz z kaczki okropny ciężko było stwierdzić czy to kaczka czy wieprzowina, bo mięso było wygotowane i pozbawione smaku. Do tego zostały zamówione kluseczki i tutaj był największy problem ponieważ niestety były nieświeże i nie można było ich zjeść. Jeżeli chodzi o przystawki salami niejadalne - najtańszy produkt bez smaku, chleb dostaliśmy zeschnięte dopiero po interwencji został wymieniony. Niestety nie mogę polecić jedzenia prawie nic nie dało się zjesc. Jedynie bardzo miła obsługa sprawiła iz nie był to najgorszy wieczór!!

Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

To była moja kolejna wizyta w Varosce. Tym razem z grupą znajomych z dalekiego świata. Zawsze mnie ujmowała miła i specyficzna atmosfera oraz nietypowe jedzenie. Akurat wczoraj wiało obojętnością i chłodem. Ja miałem pecha, albo taki dzień i moment. Szkoda.

Dziękujemy, lodzianin55
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja po postu świetna. Świeże i pyszne jedzenie, bardzo dobry gulasz i przystawki. Obsługa cudowna, potrafią świetnie doradzić. Na pewno wrócimy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, nataliakobs2019

Restauracja Varoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Varoska? Podziel się wrażeniami!