Łódź

Wszystko w jak najlepszym porządku, pokój, obsługa, wygląd hotelu, basen. Pokoje czyste i bardzo ładne. Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca każdemu!! Na pewno jeszcze wrócimy do tego hotelu!!

Dziękujemy, ppekal115423
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaWro, Kierownik ds. PR, DoubleTree by Hilton ŁódźOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Drogi Gościu,

bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat DoubleTree by Hilton Łódź i rekomendację. Zapraszamy do nas ponownie :)

Marta Wróblewska & DoubleTree by Hilton Łódź Team

Wybrałam ten hotel na weekendowe zwiedzanie Łodzi i mimo wszystko jestem nieco zawiedziona, przede wszystkim lokalizacją - nie spodziewałam się, że będzie aż tak oddalony od Piotrkowskiej (wybrałam się piechotą). Spacer do tej słynnej ulicy nie należał też do przyjemnych - po drodze widoki na zniszczone, sypiące się budynki, bardzo brudne ulice, często dość niebezpiecznie wyglądające bramy z podejrzanym towarzystwem... Jedyne rozwiązanie to taksówka.
Wracając do oceny hotelu - uważam, że jego najmocniejszym atutem jest poziom obsługi. Trafiłam na naprawdę przemiłą recepcjonistkę, do tego urzekające ciasteczko (naprawdę przepyszne!) na powitanie - to rzeczywiście dobry wstęp do udanego pobytu.
Wystrój wnętrz na wysokim poziomie, pokój efektownie urządzony, bardzo czysty, niczego mi nie brakowało. Nawet gniazdka elektryczne przy łóżku, co bardzo lubię.
Widok z okna - miałam na park, zatem piękny, niestety okno w większości zaklejone folią która ogranicza widok (!). Na szczęście okno otwieralne, niestety przebiegająca pod hotelem trasa szybkiego ruchu generuje tak potężny hałas (i to przez całą noc), że o jego otwarciu nie może być mowy... Z drugiej strony klimatyzacja w pokoju praktycznie nie dawała się ustawić, nie chłodziła wcale, jedynie hałasowała :( dlatego dla mnie w pokoju przez cały czas było stanowczo zbyt ciepło i duszno - a to duży dyskomfort.
Największy minus hotelu to dla mnie basen - zupełnie odbiega od zdjęć ze strony hotelu! Na zdjęciach jest ogromny, a w rzeczywistości sprawia wrażenie maleńkiego, dlatego mocno się rozczarowałam, bo wybierałam ten hotel między innymi ze względu na basen.

Wskazówka dotycząca pokoi: Okna pokojów wychodzących na park mają wprawdzie ładny widok, ale pod hotelem przebiega naprawdę głośna trasa szybkiego ruchu.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, anxiety_explosion

Szanowna Pani,

bardzo dziękujemy za wybór naszego hotelu na miejsce swojego pobytu i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego personelu oraz docenienie wystroju hotelu. Przykro nam, że lokalizacja i basen okazały się niewystarczająco dogodne. Hotel powstał na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. W celu upamiętnienia przeszłości tego miejsca naszą fasadę zdobi kadr z pierwszego filmu powojennego, stąd nasze okna przybrały formę półprzezroczystej szklanej mozaiki. W hotelu wdrożyliśmy proces „Make It Right”, który pozwala nam natychmiast reagować i usuwać wszelkie niedogodności. W przyszłości prosimy o zgłaszanie trudności związanych z funkcjonowaniem klimatyzacji naszemu personelowi podczas pobytu, co pozwoli nam na natychmiastową reakcję i poprawienie komforty pobytu. Mamy nadzieję móc gościć Panią ponownie.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum i ulicy Piotrkowskiej, idealny na szybkie zwiedzanie Łodzi w weekend. Pokoje ładne, bardzo czyste, wysoki standard. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Świetne spa na ostatnim piętrze z widokiem na panoramę miasta. Plus za ciepłe ciasteczko na powitanie gości. Polecam!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, sikoreczka123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaWro, Kierownik ds. PR, DoubleTree by Hilton ŁódźOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Drogi Gościu,

bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat DoubleTree by Hilton Łódź, rekomendację hotelu i ciepłe słowa na temat naszej obsługi. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wspaniały hotel, super pokój, dobra lokalizacja, bajerancki basen na 10 piętrze, śniadanko full wypas, siłownia otwarta 24h, frontem do klienta, spełniają prośby, np. włączyli mi rano saunę mimo że normalnie włączają o 16.00.
Polecam wszystkim, czuliśmy się wyjątkowo!

Dziękujemy, ewelinakrolik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaWro, Kierownik ds. PR, DoubleTree by Hilton ŁódźOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Droga Pani Ewelino,

bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat DoubleTree by Hilton Łódź i ciepłe słowa o hotelu oraz naszej obsłudze. Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić wyjątkowy pobyt. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Super hotel w dogodnym położeniu. Pokoj piekny, czysciutki. Obsluga pomocna i uprzejma. Godny polecenia. Super basen i strefa relaksu. Śniadanie urozmaicone, bardzo smaczne. Dogodne godziny zameldowania i platnosci. Polecam.

Dziękujemy, azelic877554
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaWro, Kierownik ds. PR, DoubleTree by Hilton ŁódźOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

dziękujemy za podzielenie się opinią na temat DoubleTree by Hilton Łódź i rekomendację. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Cię ponownie wkrótce.