Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelLodzCentrum, Guest Relations Manager, Novotel Łódź CentrumOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja - blisko deptaka na ul. Piotrkowskiej. Obsługa sympatyczna i pomocna. Pokoje i łazienki nowe, dobrze wyciszone. Łóżka wygodne. Śniadania dość smaczne, choć mało urozmaicone jak na hotel tej klasy.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, JoannaPLGD
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelLodzCentrum, Guest Relations Manager, Novotel Łódź CentrumOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Szanowna JoannaPLGD,

dziękujemy za pozytywną opinię. Niezmiernie cieszy nas fakt, że pobyt spełnił Pani oczekiwania. Zapraszamy do kolejnych odwiedzin Novotel Łódź Centrum :)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w centrum Łodzi. Spacerkiem do słynnej ulicy Piotrkowskiej.
Przepyszne śniadania.
Pokoje czyste, sprzątane codziennie.
Można sobie zamówić śniadanie do pokoju :)
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Pani Magdalenie z baru hotelowego :)

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 992bartoszz

Szanowny 992bartoszz,

jest nam niezwykle miło, że pobyt był tak udany. Dziękujemy za pozostawioną opinię i najwyższą ocenę. Oczywiście przekażemy Pana pozdrowienia Magdalenie, na pewno będzie jej miło :)

Zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego hotelu w przyszłości :)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wracamy z mężem już kolejny raz do tego hotelu. Jak zawsze wszystko super, pokój i łazienka czyste, personel bardzo pomocny, pyszne śniadania duża różnorodność potraw (nawet naleśniki i gofry).
Polecamy.

Dziękujemy, kaczaag

Szanowna kaczaag,

jest nam niezwykle miło, że kolejna wizyta w naszym hotelu była tak pozytywnym doświadczeniem.
Zadowolenie naszych Gości jest największym powodem do radości i motywuje do dalszej efektywnej pracy.
Do zobaczenia w Novotel Łódź Centrum :)

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel w centrum, przy pięknej ul. Piotrkowskiej i w pobliżu EC1. Wszędzie można dojść spacerkiem i poczuć klimat miasta. Bardzo miła i pomocna obsługą. Mielismy problem z telewizorem i pan z recepcji blyskawicznie problem rozwiązał. Bardzo czyste pokoje.polecamy wszystkim co przyjeżdżają by zwiedzić miasto.

Dziękujemy, majaprzybylska

Szanowna majaprzybylska,

dziękujemy za pozostawioną recenzję po ostatnim pobycie w naszym hotelu. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas niezwykle motywujące do dalszego działania. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie w najbliższej przyszłości :)