“Absolutnie nr 1 w Łodzi i nie tylko 💪💪👍👍 🍕🍕🍕”
Pizzeria Pomodoro — recenzja

Pizzeria Pomodoro
Nr 45 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

próbowałem w wielu miejscach pizzy, ale zawsze tu wracam bo to jest ABSOLUTNIE nr 1 ever , ciasto TOP class, wszystko jest tu dobre tiramisu tez

Dziękujemy, michalk741102

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem już w wielu pizzeriach na świecie i ta jest jedna z moich ulubionych, regularnie chodzę od wielu lat i cały czas smakuje tak samo dobrze.

Dziękujemy, marcelktrip
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza okropnie tłusta, zamówiona z ziemniakami boczkiem i rozmarynem wyraźnie smakowała czosnkiem, mimo że nie było o nim wspomniane w menu. Po paru godzinach pizza postanowiła dac o sobie znać problemami zoladkowymi. Obsługa wyraźnie sobie nie radziła mimo małej ilości klientów, czas oczekiwania bardzo długi.

Dziękujemy, Marta R
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ostatnia wizyta ze znajomymi w tej restauracji była za moją namową. Gwarantowałem im super żarcie i niestety zawiedli się. Ja także. Zawsze było tam super, ale teraz totalnie przeciętnie. Tylko ceny zoatły wysokie ew. Ibsługa też ok, ale same pizze to słabizna. W szoku byłem. Może kucharze się zmienili albo polityka firmy, ale ewidentnie przecietnie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza typowa włoska pizza w Łodzi. Kto nie jadł niech spróbuje diavoli gwarantuje ze się zakocha.

Dziękujemy, rafiraz

Pizzeria Pomodoro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Pomodoro? Podziel się wrażeniami!