Łódź

“TOP 1 pizza włoska w Łodzi !”
Pizzeria Pomodoro — recenzja

Pizzeria Pomodoro
Nr 44 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem już w wielu pizzeriach na świecie i ta jest jedna z moich ulubionych, regularnie chodzę od wielu lat i cały czas smakuje tak samo dobrze.

Dziękujemy, marcelktrip

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza okropnie tłusta, zamówiona z ziemniakami boczkiem i rozmarynem wyraźnie smakowała czosnkiem, mimo że nie było o nim wspomniane w menu. Po paru godzinach pizza postanowiła dac o sobie znać problemami zoladkowymi. Obsługa wyraźnie sobie nie radziła mimo małej ilości klientów, czas oczekiwania bardzo długi.

Dziękujemy, Marta R
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ostatnia wizyta ze znajomymi w tej restauracji była za moją namową. Gwarantowałem im super żarcie i niestety zawiedli się. Ja także. Zawsze było tam super, ale teraz totalnie przeciętnie. Tylko ceny zoatły wysokie ew. Ibsługa też ok, ale same pizze to słabizna. W szoku byłem. Może kucharze się zmienili albo polityka firmy, ale ewidentnie przecietnie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza typowa włoska pizza w Łodzi. Kto nie jadł niech spróbuje diavoli gwarantuje ze się zakocha.

Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Aby nie zapomnieć smaków z Otwartych drzwi, poszliśmy rodzinnie do kolejnej wysoko ocenianej pizzerii jak najszybciej.Również tutaj wspaniałe ciasto,prostota,dobre składniki,smak pizzy,a nie sosów i tłustego sera.Na duży plus sprawna obsługa,swobodna atmosfera,zainteresowanie klientem.Malutki minus w porównaniu z pizzą w Otwartych Drzwiach,ciasto jak dla mnie było trochę za słone.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 722magdalenak

Pizzeria Pomodoro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Pomodoro? Podziel się wrażeniami!