“Jedzenie dobre ale przesolone, mały ruch ale czekaliśmy godzinę.”
Browar Księży Młyn — recenzja

Browar Księży Młyn
Nr 44 wśród 567 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Księży Młyn to łódzki browar restauracyjno-rzemieślniczy, który nawiązuje do tradycji Łodzi przemysłowej. Łodzi naszych przodków. Browar mieści się w zabytkowym budynku dawnej szarpalni bawełny imperium włókienniczego Ludwika Grohmana. Piwa z naszego browaru można spróbować na miejscu w restauracji, która znana jest z niepowtarzalnego klimatu, a jej zabytkowe wnętrza przyciągają każdego dnia liczne grono gości.
Zrecenzowano 10 września 2019

Jak wyżej. Zamówiliśmy zupę, tatar, pizzę i burgery. Tatar bardzo dobry (i nieprzesolony ;).

Pudełko na pizzę płatne 2 zł

Dziękujemy, poniek

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Genialne piwo, pyszna kuchnia, znakomita obsługa.Zupa kokosowa to prawdziwe marzenie a i pizza bardzo włoska. Z całego serca polecam.

Dziękujemy, Bozenawm
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja! Pyszne łódzkie piwo! Wystrój na poziomie! Dobrze przygotowanie burgery. Napewno będziemy wracać!!!

Dziękujemy, MateuszWo
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczne od poczatku jako mieszkaniec przemyslowego miasta mowie tu o moim rodzinnym mieście czyli o Łodzi biorac rodzine na zwiedzanie lodzkich loftow na Ksiezym Mlynie napotkalem sie na niebywale tajemnicze miejsce nazwe je po imieniu Browar Ksiezy Mlyn latwo znaleźć w czasach "google" jako łodzianin polece to miejsce w 1908% a czemu nie... LUDZIE piwo wspaniale dla koneserow polecam aipa cytrusowe browar konkretny smakowy z wyrafinowana goryczka "wchodzi jak woda wali jak topor" obsługa rzetelna na poziomie wiedzaca co robi w takim miejscu ceny...przyjdźcie i przekonajcie sie sami

Dziękujemy, Da S
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowe miejsce przy wizycie w Łodzi. Wspaniały wystrój oraz stoliki na zewnątrz sprawia że każdy znajdzie miejsce dobre dla siebie. Bardzo dobry posiłek i fajne w smaku piwo sezonowe. Dodatkowym plusem jest pomocna i bardzo sympatyczna obsługa.

1  Dziękujemy, 634martah

Browar Księży Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Browar Księży Młyn? Podziel się wrażeniami!