“Jedzenie dobre ale przesolone, mały ruch ale czekaliśmy godzinę.”
Browar Księży Młyn — recenzja

Browar Księży Młyn
Nr 46 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Księży Młyn to łódzki browar restauracyjno-rzemieślniczy, który nawiązuje do tradycji Łodzi przemysłowej. Łodzi naszych przodków. Browar mieści się w zabytkowym budynku dawnej szarpalni bawełny imperium włókienniczego Ludwika Grohmana. Piwa z naszego browaru można spróbować na miejscu w restauracji, która znana jest z niepowtarzalnego klimatu, a jej zabytkowe wnętrza przyciągają każdego dnia liczne grono gości.
Zrecenzowano 10 września 2019

Jak wyżej. Zamówiliśmy zupę, tatar, pizzę i burgery. Tatar bardzo dobry (i nieprzesolony ;).

Pudełko na pizzę płatne 2 zł

Dziękujemy, poniek

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Genialne piwo, pyszna kuchnia, znakomita obsługa.Zupa kokosowa to prawdziwe marzenie a i pizza bardzo włoska. Z całego serca polecam.

Dziękujemy, Bozenawm
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na wyjście ze znajomymi. Jedzenie bardzo dobre. Piwo super. Polecam wszystkim kto chce fajnie spędzić wieczór.

Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super piwo, kelner rewelacja, schowaj się pod stół w trakcie liczenia ludzi do posiłku posiłków, potem jak kogoś pominą to wszyscy dostają browara. Extra!

Dziękujemy, Cezary P
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja! Pyszne łódzkie piwo! Wystrój na poziomie! Dobrze przygotowanie burgery. Napewno będziemy wracać!!!

Dziękujemy, MateuszWo

Browar Księży Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Browar Księży Młyn? Podziel się wrażeniami!