“Najlepsze naleśniki:)”
Restauracja Manekin — recenzja

Restauracja Manekin
Nr 20 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Od lat moje ulubione miejsce. Chociaż ostatnio widać kolejne zmniejszenie porcji naleśników:( Fajnie, że zmienia się menu i pojawiają się nowe pozycje.

Dziękujemy, MariuszL566

Najlepsze naleśniki w Łodzi :)
Na stolik faktycznie czasem trzeba poczekać ale naleśniki rekompensują wszystko. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Dziękujemy, oldschoolove

Dobre jedzenie w dużych porcjach w bardzo niskich cenach. Na stolik trzeba najczęściej chwile poczekać, ale nie ma się co dziwić bo lokal oferuje na prawdę smaczne jedzenie w cenach za jakie nigdzie raczej nie zjemy.

Dziękujemy, grzegorzw63
Zrecenzowano 4 września 2019

Troszkę czekaliśmy na wolny stolik,i samo danie (ale zostaliśmy uprzedzeni) ale warto było przepyszne naleśniki a przede wszystkim wspaniałe lody - coś wspaniałego rzeczywiście prawdziwe lody no i obsługa kelnerska ..gorąco polecamy

Dziękujemy, iwoirek
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja w towarzystwie znajomych w Manekinie nieopodal ul. Piotrkowskiej w Łodzi w późnych godzinach wieczornych przebiegła bardzo miło. Jedzonko dobre, przystępne ceny, porcje wystarczająco duże. Restauracja cieszy się dużym powodzeniem, na stolik czekaliśmy ok 15minut. Obsługa bez zastrzeżeń. Stoliki wewnątrz i na zewnątrz lokalu.

Dziękujemy, monikap95

Restauracja Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Manekin? Podziel się wrażeniami!