“Naleśnikarnia”
Restauracja Manekin — recenzja

Restauracja Manekin
Nr 20 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja w towarzystwie znajomych w Manekinie nieopodal ul. Piotrkowskiej w Łodzi w późnych godzinach wieczornych przebiegła bardzo miło. Jedzonko dobre, przystępne ceny, porcje wystarczająco duże. Restauracja cieszy się dużym powodzeniem, na stolik czekaliśmy ok 15minut. Obsługa bez zastrzeżeń. Stoliki wewnątrz i na zewnątrz lokalu.

Dziękujemy, monikap95

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rozczarowujące, dziwne niektóre połączenia smaków, niezbyt przemyślane więc efekt nijaki, było minęło, nigdy więcej.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Pati Y
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze najeśniki i wgl makaron i zupy w łodzi chyba, zawsze zabieram tam znajomyxh, przede wszystkim jest wyjątkowo tanjo

Dziękujemy, rafcio1
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszona pozytywnymi opiniami wybrałam się z mężem. Naprawdę pysznie, każdy znajdzie coś dla siebie: naleśniki na słono i słodko. Przepyszna mrożona kawa i nieziemska zupa z łososiem, przystępne ceny. Polecamy

Dziękujemy, kaczaag
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Manekin pozytywnie mnie zaskoczył! Słyszałam pochlebne opinie na jego temat, jednak musiałam przekonać się na własnym "żołądku". Faktycznie, czas oczekiwania w kolejce jest trochę utrudnieniem, jednak obsługa jak tylko zwolni się stolik to od razu kieruje na miejsce i informuje, jaki jest obecnie czas oczekiwania na naleśniki- w naszym przypadku około 50 minut. Pozostałe dania, jak na przykład zupy, są podawane w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia.
Na pierwszy ogień poszły wspomniane zupy- barszcz czerwony oraz rosół z makaronem z ciasta naleśnikowego. Polecam każdemu! Barszczyk smakuje jak taki typowy wigilijny i jest świetnie doprawiony. Rosół również bardzo smaczny, a nietypowy makaron pasuje do niego wręcz idealnie.
Naleśniki zamówiliśmy Primavera z chrupiącym kurczakiem. NIEBO W GĘBIE! Samo ciasto idealne, delikatne. Kurczak dobrze doprawiony, sos czosnkowy przepyszny. Porcja gigantyczna i prawdę mówiąc ledwo wcisnęłam w siebie ostatnie kawałki.
Na plus jest również miła obsługa, która szybko zajmuje się klientem. Na rachunek wcale nie czekaliśmy długo.
Polecam miejsce każdemu- warto postać te 20 minut w kolejce i poczekać na zamówienie prawie godzinę. Ten smak wynagrodzi wszystko.

Dziękujemy, Martyna O

Restauracja Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Manekin? Podziel się wrażeniami!