“Swietne”
Ato Sushi — recenzja

Ato Sushi
Nr 7 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Swietne. Najlepsze ramen jakie jadlam. A futomaki zrobione z finezja. Niby zamowilismy klasyke a jednak dostalismy cos wiecej w ciekawych kombinacjach.

1  Dziękujemy, yoyas4r

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedne z lepszych Ramen jakie jadłem, nigiri zaproponowane przy barze było oryginalna propozycja z ciekawą kombinacja dodatków.

1  Dziękujemy, radecg
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Myślałem, ze to takie sobie sushi... i niespodzianka. Jest pysznie, smacznie. Moje best sushi. Gratulacje dla zespołu Ato Suhi. Trzymajcie poziom!!!!

1  Dziękujemy, piotrsI8846JZ
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówione sushi, choć mega drogie w stosunku do wielkości porcji to nie zaskoczyło nas smakami. Poprostu bardzo smaczne. Możliwość siedzenia przy barze i oglądanie sushi masterów-bardzo sympatyczni. Super imbir, marynowany przez Ato Sushi.

Dziękujemy, moniaska901
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi jakie jedlismy. Ceny w stosunku do jakosci rewelacja. Wysokiej jakosci skladniki. Bardzo polecamy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dawid J

Ato Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Ato Sushi? Podziel się wrażeniami!