“Naprawdę smaczna pizza z "prawdziwych" składników”
Trattoria Presto Pizza — recenzja

Trattoria Presto Pizza
Zamów online
Nr 107 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Najlepsza pizza w Polsce, dodatkowo można zjeść makarony, sałaty, napoje, desery. Bardzo miła obsługa. Polecam.

To była moja pierwsza wizyta w Łodzi, a pizzerię wybrałam "na chybił trafił", nie znając tutejszych lokali - na szczęście był to strzał w dziesiątkę! Zostałam szybko obsłużona, pizza była naprawdę wysokiej jakości - smaczne ciasto, duża ilość składników które były prawdziwe, a nie "oszukane", sporo sera. Wspaniała!
Cena standardowa jak na centrum miasta.

Dziękujemy, anxiety_explosion

Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Słabe to w "pizzerri" kiedy przychodzisz i dowiadujesz się,że nie zjesz placka gdyż mają zamówienie na wynos i do 19 nie podają tego dania.
Zamknijcie lokal, ogródek i zwolnijcie kelnerki. Tak można poprawić rentowność...
... w trakcie mojego pobytu zrezygnowało blisko 20 osób z wizyty.
GRATULACJE dla ZARZĄDZAJĄCEJ.

Dziękujemy, RADEK_BOL
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma lepszej pizzerii z dowozem na wieczór w domu ze znajomymi. W miarę cienkie ciasto tylko trzeba prosić o dobrze wypieczona bo czasem zdarza się lekko niedopieczona.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 17 lutego 2019

Kiedyś Presto serwowało naprawdę dobrą pizzę przy dobrej obsłudze. Tym razem tak nie było. Pizza zalana wręcz kiepskiej jakości serem (było go tyle, że nie dało się jeść rękoma), ciężkostrawna, ciasto przeciętnej jakości. Do tego kucharz krzyczący na jedną z pań z obsługi, żeby "się k... kuchnią zajęła". Sytuację ratowała bardzo miła, druga kelnerka. Chociaż powinna raczej pilnować gości, niż wycinać serduszka na walentynki... Dla mnie, niestety porażka i mimo bardzo dobrych wspomnień z tą pizzerią znak, że trzeba poszukać innego miejsca.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 1 stycznia 2019

Zdecydowanie najgorsze jedzenie jakie jedliśmy w tym roku. Zamówiliśmy spaghetti aglio olio oraz sałatkę z gruszką, serem pleśniowym, orzeszkami pinii i rukolą. Spaghetti miało spalony czosnek do tego stopnia, że całe danie było niejadalne. Dodatkowo w daniu znaleźliśmy plastikowe części (!!!) od jakiejś butelki. W ramach przeprosin zaproponowano nam darmowy napój. Sałatka była najwyżej średnia, a nie wiem jak to możliwe, skoro jest w miarę prosta do zrobienia. Nigdy więcej tam nie wrócę!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Tommy274837

Trattoria Presto Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Trattoria Presto Pizza? Podziel się wrażeniami!