“Miła obsługa i dobre jedzenie”
Pepe Verde Tawerna — recenzja

Pepe Verde Tawerna
Nr 25 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Bardzo fajny wystrój, miła obsługa, jedzenie pyszne. Polecam kanapkę z pastrami! Na pewno tam jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, OneSecond007

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, obsługa z ogromnym entuzjazmem. Od momentu wejścia do restauracji mieliśmy poczucie bycia "zaopiekowanym". Polecam!

Dziękujemy, emsior
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Tawernie byłam już dwa razy, ale mam nadzieję że okazji do odwiedzin tej restauracji będzie znacznie więcej. Pomimo ogromnej restauracji obsługa jest bardzo dobrze zorganizowana, sympatyczna i profesjonalna w tym co robi. Cała wizyta przebiega bardzo szybko, przemili kelnerzy zawsze służą pomocą! Wielki ukłon dla szefostwa za dobre zarządzanie!
Analizując obszerna kartę uważam że każdy znajdzie coś dla siebie, szczególnie moja uwagę przykuły dania dla osób na diecie, bardzo fajne wyjście, można zjeść smacznie a zdrowo! Krem z pomidorów był przepyszny, brakowało mi tylko większej ilości bazylii ale sądzę, że to tylko moje upodobanie. Do tego przepyszne smoothie z truskawek i bananów! Podczas drugiej wizyty byłam zachwycona tym, że na tarasie były zraszacze które ochłodziły gości w upalny dzien. Zamówiłam makaron z krewetkami. Porcja była ogromna! Naprawdę nie spodziewałam się takiej ilości makaronu. Danie dobrze doprawione, krewetki pyszne, nie były ani mdłe ani gumowe. Do tego wspaniałe białe wino które pomógł dobrać nowy kelner w tej restauracji.
Podsumowując, Tawerna to jedno z lepszych miejsc które miałam okazję odwiedzić w Łodzi, mam nadzieję że będę tam częściej

Dziękujemy, zmiloscidojedzenia
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania smaczne, obsługa miła, lecz cena do jakości i sposobu podania potraw trochę zbyt wygórowana, stąd 4/5

Dziękujemy, rados_awb896
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, przede wszystkim to chce powiedzieć że jestem fanką makaronu ala muchomor!!!! Coś wspaniałego :) każdy kto że mną tam był i spróbował - chce wrócić :) pozdrawiam kucharzy z tej restauracji :)

Dziękujemy, 440anetak

Pepe Verde Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pepe Verde Tawerna? Podziel się wrażeniami!