“w rytmie szant”
Pepe Verde Tawerna — recenzja

Pepe Verde Tawerna
Nr 15 wśród 460 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 20 maja 2015

Restauracja do której się wraca: przemiła i pomocna, ale nie narzucająca się obsługa, zróżnicowane menu głównie pasty, pizza, sałatki. W menu są i tańsze i droższe pozycje. Polecam i sałatki (podawane z ciepłym pieczywem w stylu świeżo wypieczonych grossini) i pizzę i makarony. W menu są także desery.
W tle szanty, a wystrój w stylu marynarskim. Dużo miejsc, ale stoliki są tak rozstawione, że nie ma problemu z konwersacją przy stole.

• Atmosfera
Dziękujemy, PMilka

Zrecenzowano 16 kwietnia 2015

Przejazdem w Łodzi, chcieliśmy zobaczyć Manufakturę i dobrze zjeść przed podróżą. Znajomy zaprowadził nas do Tawerny, przyjemna pogoda, stoliki na zewnątrz, pełno.. Nie mieliśmy ochoty na pizzę. Pełna wątpliwości zamówiłam mięsko z kurczaka zawijane w boczek, do tego puree z ziemniaczków i marchewka, pozostali zamawiali i dania mięsne, i krewetki, dla naszego Malucha - naleśniki. Wszyscy byliśmy bardzo przyjemnie zaskoczeni. Jesteśmy smakoszami, bywamy często w dobrych lokalach i okazało się, że trafiliśmy na świetny posiłek. Moje danie było chyba najlepsze, i naleśniki - pierwsza klasa z sosem waniliowym, pycha. Kawa również bardzo dobra. Ceny przystępne. Polecam

Dziękujemy, Fazoletti
Zrecenzowano 10 kwietnia 2015

Restauracja oferuje smaczne jedzenie w bardzo klimatycznym lokalu. Wnętrze jest pomysłowe i ciekawe. Brakuje mi jednak czegoś co sprawi, że będzie chciało się wracać.

Dziękujemy, Szeliga-Aleksandra
Zrecenzowano 5 marca 2015

Mam mieszane odczucia. Byłem wielokrotnie i bywało różnie. Prócz naprawdę przyzwoitych doznań (jedzenie, obsługa) bywały dni słabsze. restauracja raczej z poziomu ekonomicznego - fajerwerków nie ma co oczekiwać. Jeżeli trafi sie dobra obsługa i dzień kucharza, można byc przyjemnie zaskoczonym. W innym wypadku nie należy spodziewać się bardzo dużo.

Dziękujemy, MQL2015
Zrecenzowano 2 marca 2015

W sobotę wybrałem się z rodziną (cztery osoby) na kolację do Tawerny w Manufakturze. Trudno nam było znaleźć czteroosobowy wolny stolik, a obsługa wcale w tym nie pomagała i nie potrafiła wyjaśnić dlaczego rezerwacja na 17.00 wciąż jest ważna mimo godziny 19.00. W końcu znaleźliśmy wolny czteroosobowy stolik w przejściu, gdzie pojawiła się przemiła Pani Kelnerka i zajęła się wszystkim. Sprawnie przyjęła zamówienie, doradziła i szybko je zrealizowała. Na prawdę świetnie jej to poszło. Napoje i przestawki były podane szybko. Bruschetta znakomita, camembert bardzo dobry. Rosół i carpaccio średnie. Drugie dania średnie i słabe stąd nieco zastanawia ogromna popularność, ale miejsce tzn. lokalizacja dobra.

• Atmosfera
Dziękujemy, Adam S

Pepe Verde Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pepe Verde Tawerna? Podziel się wrażeniami!