Łódź

“Smacznie i ciekawie. ”
Restauracja Polka — recenzja

Restauracja Polka
Nr 42 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w fajnym otoczeniu zabudowań Manufaktury. Dobra i miła obsługa z dobrym angielskim. Karta ciekawa choć niezbyt rozległa. Dobre, świeże piwo. Dania podane w krótkim czasie z zachowaniem kolejności ;). Połączenie policzków wieprzowych z knedlami śliwkowymi wzbudziło moje zainteresowanie. I tutaj... TaDa... Policzki wyśmienite. Mięso bardzo dobrze przyrządzone. Smak świetny - czuć delikatne przyprawy. Knedle - też dobre. Ciasto miękkie. Porcja obfita. Stek wg znajomego - bardzo smaczny. Deser szarlotkowo-lodowy również godny polecenia. Dobre miejsce. Polecam.

Dziękujemy, tp1976
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja PolkaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Podziękowania za odwiedziny i pochlebną recenzję. Jest nam niezmiernie miło, iż dania przypadły Państwu do gustu, a obsługa pozostawiła dobre wrażenie. Polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli lubicie tradycyjne polskie dania to konieczne wybierzcie się do Manufaktury gdzie mieści sie Polka. Tradycyjne, folkowe wnętrza, potrawy znane i w nowym wydaniu.

Dziękujemy, Agnieszka G

Pani Agnieszko, uszanowania i podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 3 września 2019

Jakość pogarsza się sukcesywnie. Może to samozadowolenie. Kwaśnica, która kiedyś była niezła teraz pożal się boże, zraz wołowy po staropolsku rzeczywiście stary bo ze starego mięsa, niesmaczny, lichutki sosik, chrupiąca kaczka lakierowana miodem - to nie kaczka a dwa udka wysuszone jakby były odgrzewane kolejny raz.
Karta win ma się nijak do tej prezentowanej na stronie internetowej. Wina super drogie. reklamowana dbałość o najwyższe standardy to jedynie slogan bez pokrycia. Pani MG zamiast zajmować się innymi powinna zrobić Rewolucję w POLCE. Byliśmy tam ostatni raz.

Dziękujemy, bailjan
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerki niezbyt przyjazne, czas oczekiwania niezwykle długi, a smak? Tatar zmielony na smierć, bez soli i pieprzu, ale solniczka i pieprzniczka były na stole, czego być nie powinno według właścicielki restauracji. Bigos najbardziej średni jaki jadłam, żurek okazał się grzybową ‍♀️ dania przeciętne jak na renomę właścicieli to ja umarłabym ze wstydu.

Dziękujemy, kamilasyst
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Takie miejsce przyciąga żeby sprawdzić kunszt i odwiedzający nastawiają się na długo przed wizytą na kulinarną ekstazę . Zamówiliśmy żurek, tatar i schabowy. Tatar przepyszny i godny polecenia, zurek - również. Schabowy - nie jesteśmy fanami wieprzowiny ale zjedliśmy z zadowoleniem. Obsługa miła i fachowa. Jak na podstawowe i nie wyszukane dania z dwoma kieliszkami wina troszkę drogo - 180zl...ale dzięki temu nie ma tłoku

Dziękujemy, igormF8526ZF

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię. Bardzo nam miło, iż dania przez Państwa zamówione trafiły w gusta i pozostawiły dobre wrażenia kulinarne ;) Produkty wysokiej jakości, których używamy mają swoje odzwierciedlenie w cenie. Zapraszamy ponownie do Polki.

Restauracja Polka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Polka? Podziel się wrażeniami!