“Staropolskie jedzenie u Magdy.”
Restauracja Polka — recenzja

Restauracja Polka
Nr 37 wśród 567 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Centrum Manufaktura to wielofunkcyjne centrum kulturalno-handlowo-rozrywkowe, zlokalizowane w pochodzących z drugiej połowy XIX wieku budynkach, należących do kompleksu fabrycznego Izraela Poznańskiego. Otwarcie Centrum w 2006 roku poprzedzone było największą rewitalizacją budynków pofabrycznych w Europie. Projekt Manufaktura zakładał bowiem odzyskanie dawnej świetności tego miejsca i jego unikalnego klimatu poprzez zachowanie nie tylko historycznego rozmieszczenia istniejących tu kiedyś budynków Zakładów Bawełnianych, ale także ich ceglanej fasady. Budynek łączy historię z nowoczesnością, co także charakteryzuje Restaurację Polka Magdy Gessler. Ceglane ściany zachowały swoją oryginalną stylistykę, żyrandol wykonany jest ze spodków i filiżanek, a piękny makowy sufit odzwierciedla współczesny charakter restauracji.
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli lubicie tradycyjne polskie dania to konieczne wybierzcie się do Manufaktury gdzie mieści sie Polka. Tradycyjne, folkowe wnętrza, potrawy znane i w nowym wydaniu.

Dziękujemy, Agnieszka G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja PolkaOdpowiedź udzielona 2 października 2019

Pani Agnieszko, uszanowania i podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerki niezbyt przyjazne, czas oczekiwania niezwykle długi, a smak? Tatar zmielony na smierć, bez soli i pieprzu, ale solniczka i pieprzniczka były na stole, czego być nie powinno według właścicielki restauracji. Bigos najbardziej średni jaki jadłam, żurek okazał się grzybową ‍♀️ dania przeciętne jak na renomę właścicieli to ja umarłabym ze wstydu.

Dziękujemy, kamilasyst
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Takie miejsce przyciąga żeby sprawdzić kunszt i odwiedzający nastawiają się na długo przed wizytą na kulinarną ekstazę . Zamówiliśmy żurek, tatar i schabowy. Tatar przepyszny i godny polecenia, zurek - również. Schabowy - nie jesteśmy fanami wieprzowiny ale zjedliśmy z zadowoleniem. Obsługa miła i fachowa. Jak na podstawowe i nie wyszukane dania z dwoma kieliszkami wina troszkę drogo - 180zl...ale dzięki temu nie ma tłoku

Dziękujemy, igormF8526ZF

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię. Bardzo nam miło, iż dania przez Państwa zamówione trafiły w gusta i pozostawiły dobre wrażenia kulinarne ;) Produkty wysokiej jakości, których używamy mają swoje odzwierciedlenie w cenie. Zapraszamy ponownie do Polki.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne wnętrza gustownie zaprojektowane bardzo miła obsługa elastyczna i inteligentna. piękny zestaw mama przepyszne jedzenie, miło było zaprosić zagranicznych gości właśnie takiego lokalu.

Dziękujemy, mcdalenan
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Zostałem namówiony do zjedzenia obiadu właśnie w Polce. Cóż - na temat wystroju nie będę pisał - to nie moja specjalność. Bardziej interesowały mnie dania.
Zamówiliśmy rosół, żur, stek z polędwicy wołowej i kaczkę lakierowaną miodem.
Kelner widać że znał doskonale menu i oprócz tego że doradzał, to jeszcze był bardzo elastyczny, i bez problemu zmieniał w menu dodatki. Zdecydowanie poziom wysoki.
Jednak gdy podano zupy, niestety czar prysł. O ile żur był OK, o tyle rosół był po prostu mdły. Trudno krytykować Panią Magdę, jednak myślę że o przepis na rosół mogłaby poprosić moich rodziców, którzy tę zupę robią niepowtarzalną. Jednak gdy przyszło do głównego dania - stek oraz kaczki, to trzeba przyznać mistrzostwo. Zdecydowany pozytyw.

1  Dziękujemy, Krzych_D_3003

Restauracja Polka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Polka? Podziel się wrażeniami!