“Rozczarowanie”
Restauracja Polka — recenzja

Restauracja Polka
Nr 41 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Jakość pogarsza się sukcesywnie. Może to samozadowolenie. Kwaśnica, która kiedyś była niezła teraz pożal się boże, zraz wołowy po staropolsku rzeczywiście stary bo ze starego mięsa, niesmaczny, lichutki sosik, chrupiąca kaczka lakierowana miodem - to nie kaczka a dwa udka wysuszone jakby były odgrzewane kolejny raz.
Karta win ma się nijak do tej prezentowanej na stronie internetowej. Wina super drogie. reklamowana dbałość o najwyższe standardy to jedynie slogan bez pokrycia. Pani MG zamiast zajmować się innymi powinna zrobić Rewolucję w POLCE. Byliśmy tam ostatni raz.

Dziękujemy, bailjan

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerki niezbyt przyjazne, czas oczekiwania niezwykle długi, a smak? Tatar zmielony na smierć, bez soli i pieprzu, ale solniczka i pieprzniczka były na stole, czego być nie powinno według właścicielki restauracji. Bigos najbardziej średni jaki jadłam, żurek okazał się grzybową ‍♀️ dania przeciętne jak na renomę właścicieli to ja umarłabym ze wstydu.

Dziękujemy, kamilasyst
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Takie miejsce przyciąga żeby sprawdzić kunszt i odwiedzający nastawiają się na długo przed wizytą na kulinarną ekstazę . Zamówiliśmy żurek, tatar i schabowy. Tatar przepyszny i godny polecenia, zurek - również. Schabowy - nie jesteśmy fanami wieprzowiny ale zjedliśmy z zadowoleniem. Obsługa miła i fachowa. Jak na podstawowe i nie wyszukane dania z dwoma kieliszkami wina troszkę drogo - 180zl...ale dzięki temu nie ma tłoku

Dziękujemy, igormF8526ZF
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja PolkaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię. Bardzo nam miło, iż dania przez Państwa zamówione trafiły w gusta i pozostawiły dobre wrażenia kulinarne ;) Produkty wysokiej jakości, których używamy mają swoje odzwierciedlenie w cenie. Zapraszamy ponownie do Polki.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne wnętrza gustownie zaprojektowane bardzo miła obsługa elastyczna i inteligentna. piękny zestaw mama przepyszne jedzenie, miło było zaprosić zagranicznych gości właśnie takiego lokalu.

Dziękujemy, mcdalenan
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Zostałem namówiony do zjedzenia obiadu właśnie w Polce. Cóż - na temat wystroju nie będę pisał - to nie moja specjalność. Bardziej interesowały mnie dania.
Zamówiliśmy rosół, żur, stek z polędwicy wołowej i kaczkę lakierowaną miodem.
Kelner widać że znał doskonale menu i oprócz tego że doradzał, to jeszcze był bardzo elastyczny, i bez problemu zmieniał w menu dodatki. Zdecydowanie poziom wysoki.
Jednak gdy podano zupy, niestety czar prysł. O ile żur był OK, o tyle rosół był po prostu mdły. Trudno krytykować Panią Magdę, jednak myślę że o przepis na rosół mogłaby poprosić moich rodziców, którzy tę zupę robią niepowtarzalną. Jednak gdy przyszło do głównego dania - stek oraz kaczki, to trzeba przyznać mistrzostwo. Zdecydowany pozytyw.

Dziękujemy, Krzych_D_3003

Restauracja Polka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Polka? Podziel się wrażeniami!