“Ciężko uwierzyć, że ona uczy innych ”
Restauracja Polka — recenzja

Restauracja Polka
Nr 41 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerki niezbyt przyjazne, czas oczekiwania niezwykle długi, a smak? Tatar zmielony na smierć, bez soli i pieprzu, ale solniczka i pieprzniczka były na stole, czego być nie powinno według właścicielki restauracji. Bigos najbardziej średni jaki jadłam, żurek okazał się grzybową ‍♀️ dania przeciętne jak na renomę właścicieli to ja umarłabym ze wstydu.

Dziękujemy, kamilasyst

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Takie miejsce przyciąga żeby sprawdzić kunszt i odwiedzający nastawiają się na długo przed wizytą na kulinarną ekstazę . Zamówiliśmy żurek, tatar i schabowy. Tatar przepyszny i godny polecenia, zurek - również. Schabowy - nie jesteśmy fanami wieprzowiny ale zjedliśmy z zadowoleniem. Obsługa miła i fachowa. Jak na podstawowe i nie wyszukane dania z dwoma kieliszkami wina troszkę drogo - 180zl...ale dzięki temu nie ma tłoku

Dziękujemy, igormF8526ZF
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja PolkaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię. Bardzo nam miło, iż dania przez Państwa zamówione trafiły w gusta i pozostawiły dobre wrażenia kulinarne ;) Produkty wysokiej jakości, których używamy mają swoje odzwierciedlenie w cenie. Zapraszamy ponownie do Polki.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne wnętrza gustownie zaprojektowane bardzo miła obsługa elastyczna i inteligentna. piękny zestaw mama przepyszne jedzenie, miło było zaprosić zagranicznych gości właśnie takiego lokalu.

Dziękujemy, mcdalenan
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Zostałem namówiony do zjedzenia obiadu właśnie w Polce. Cóż - na temat wystroju nie będę pisał - to nie moja specjalność. Bardziej interesowały mnie dania.
Zamówiliśmy rosół, żur, stek z polędwicy wołowej i kaczkę lakierowaną miodem.
Kelner widać że znał doskonale menu i oprócz tego że doradzał, to jeszcze był bardzo elastyczny, i bez problemu zmieniał w menu dodatki. Zdecydowanie poziom wysoki.
Jednak gdy podano zupy, niestety czar prysł. O ile żur był OK, o tyle rosół był po prostu mdły. Trudno krytykować Panią Magdę, jednak myślę że o przepis na rosół mogłaby poprosić moich rodziców, którzy tę zupę robią niepowtarzalną. Jednak gdy przyszło do głównego dania - stek oraz kaczki, to trzeba przyznać mistrzostwo. Zdecydowany pozytyw.

Dziękujemy, Krzych_D_3003
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje gościom polskie menu - pierogi z mięsem na przystawkę, bardzo ciężkie, ciasto mogłoby być cieńsze, dobrze, że zamówiłam je w formie dania głównego, carpaccio zjadliwe, halibut pyszny, gołąbki wegetariańskie mogą być, rosół fatalny, nie polecam. Obsługa bardzo miła i profesjonalna.

Dziękujemy, 123LolaLola

Restauracja Polka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Polka? Podziel się wrażeniami!