“Dobre opinie, słabe jedzenie”
Lili — recenzja - ZAMKNIĘTE

Lili
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 20 października 2014

Podwójna randka, niestety jedzenie kiepskie, mały wybór i wysokie ceny (w porównaniu do innych łódzkich lokali). Jedno z najprostszych dań (makaron z pomidorami, serkiem i bazylią) okazał się być podany nie z pomidorami a z chutney pomidorowym (kwaśnym i słodkim). Lepsze były panierowane w kaszy gryczanej kotlety z piersi kurczaka oraz kaczka. Obsługa mało pomocna i niezbyt profesjonalna.

Dziękujemy, PMilka

Zrecenzowano 14 października 2014

Korzystaliśmy z zestawów lunch'owych (pomiędzy 12 - 16 godziną) ze znajomymi z pracy. Co do jakości i smaku jedzenia - bardzo dobre. Jednak od pewnego czasu zestawy podrożały, a niestety jedzenia ubywało - porcje mniejsze od tych wcześniejszych, a zarazem tańszych. Pewnego razu zdarzyła się również wpadka - w daniu głównym brakowało podstawowego produktu - kurczaka. Po interwencji, wszystko zostało wyjaśnione oraz załatwione przez obsługę.

Dziękujemy, Piotrek C
Zrecenzowano 6 kwietnia 2014

Od dłuższego czasu planowałem odwiedzić restaurację "Lili". Mając świadomość, że założycielka była uczestniczką kulinarnego show telewizyjnego, oczekiwałem czegoś oryginalnego, zaskakującego.... I fakt, zaskakująco było ale w negatywnym znaczeniu.
Po wejściu do restauracji stolik przy którym usiedliśmy był zastawiony naczyniami po poprzednich klientach. Zanim kelner go uprzątnął minęło 15-20 min. Jedzenie które zamówiliśmy wyglądało estetycznie ale walory smakowe pozostawiam bez komentarza... Wszyscy mieliśmy wrażenie, że makarony były odgrzewane na patelni, bez wyraźnego smaku... Ceny są zróżnicowane. Są dania za przystępną cenę ok 20 zł ale są również i za 40 zł. Obsługa antypatyczna. Już od samego wejścia widzieliśmy, że będzie nieciekawie ale mimo wszystko zostaliśmy. Kelner bardziej był zainteresowany swoimi znajomymi siedzącymi obok baru niż klientami. Póki co nie planuję tam powrotu. Bynajmniej nie za prędko. Miejsce ma niebywały potencjał ale najpierw zacząłbym od zmiany obsługi i w drugiej kolejności popracowałbym nad menu.

Życzę powodzenia.

• Atmosfera
1  Dziękujemy, dablju_busz
Zrecenzowano 21 grudnia 2013

Jedzenie ok, czas oczekiwania fatalny, obsługa mało zainteresowana klientem, kieliszki do wina :) niebywałe, że coś takiego można używać w restauracji. Miejsce ma lokalizacje, wystrój i potencjał kompletnie zmarnowany.

• Atmosfera
1  Dziękujemy, xerd
Zrecenzowano 3 listopada 2013 z urządzeń przenośnych

... Bardzo bardzo długo czekaliśmy na zamówione dania. Kelnerka mało kontaktowa. W lokalu moim zdaniem jest za ciemno, świece ok, ale w sumie nie widać co się ma na talerzu. Zamówilismy rownież herbatę... I to był szok za 5zl podawana jest "minutka"! Można być oszczędnym, ale to już przesada. Zgodnie zdecydowaliśmy ze wolimy inne miejsca na off.

Dziękujemy, Rzata

Lili — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych