Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
nieznana historia mody polskiej

ciekawe miejsce, tematyka wystawy jest zachęcająca i mało znana (przynajmniej nam) sporo wolnej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019
Maliniaki
Sopot, Polska
Mało znane a ciekawe

Mało znane i słabo rozpropagowane interaktywne muzeum w Łodzi. Pokazuje historie powstawania tkanin... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019
Wojtek3691
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 4 grudnia 2015

Każdy fan filmu Andrzeja Wajdy powinien koniecznie zobaczyć to bardzo charakterystyczne dla Łodzi muzeum.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2015
Dziękujemy, Magda W
Zrecenzowano: 14 listopada 2015

Ciekawe wystawy, mało odwiedzających co pozwala na skupienie się na wystawach. Wspaniałe eksponaty, sporo multimedialnych ekspozycji, interaktywne aplikacje.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2015
1  Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano: 6 października 2015

ciekawie spędziłem czas-co prawda była to część większej wycieczki po Łodzi dla znajomych z zagranicy ale samo miejsce warte odwiedzenia. My byliśmy z przewodnikiem /nie wiem jak w samym muzeum to wygląda z dostępnością takiej osoby/. Opowiedział nam mnóstwo ciekawych rzeczy, pokazał i odpowiedział na szereg pytań. Warto zobaczyć to muzeum aby choć w części zobrazować sobie Łódź sprzed lat.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
Dziękujemy, Paweł Z
Zrecenzowano: 6 października 2015

Atrakcja Łodzi dla całych rodzin. Dorośli i dzieci poznają kawałek historii Łodzi i początki rozwoju przemysłu włókienniczego w naszym mieście. Pogata ekspozycja, dobrze przygotowani przewodnicy.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
1  Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2015

Ciekawe klimatyczne (fabryczne) miejsce, z ogromną ilością eksponatów. Miejsce o niesamowitym potencjale z nie do końca wykorzystanymi możliwościami aranżacyjno - wystawienniczymi (hala z historycznymi maszynami włókienniczymi wypchana eksponatami, słabo oświetlona, mogłaby pokazywać sposób działania maszyn np. poprzez projekcje multimedialne). W muzeum znajduje się ciekawa ekspozycja mody historycznej.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
Dziękujemy, Patrycja N