Ulica z klimatem.

Ulica długa i zadbana. Wiele ciekawych miejsc. Trzeba tu być o każdej porze dnia. Ciekawe zakątki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Iwonazimtre
Jelenia Góra, Polska
Piękna ulica

Ulica z wieloma cudnym ławeczkami upamiętniającymi wiele postaci które odegrały w polskiej kulturze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Parille1
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 330)

Przyjechałam do Łodzi na weekend i oczywiście spacer po Piotrkowskiej był dla mnie głównym punktem programu. Niestety ulica trochę mnie rozczarowała - niby zamknięta dla samochodów, ale jednak mnóstwo ich jeździ; niby piękne budynki, ale większość jednak w opłakanym stanie; niby serce miasta a jednak zaniedbane i brudne.
Do tego akurat trafiłam na przejazd kolumny Fiatów 126 p - co miało pewnie być "atrakcją", a było koszmarem: nieopisany smród spalin, wielki hałas, okropność!
Nie mam ochoty wracać do Łodzi, dla mnie to brudne i zaniedbane miasto.

Dziękujemy, anxiety_explosion
Zrecenzowano: 10 września 2019

Najdłuższa ulica Łodzi i jakze bogata w przepiękne budynki, szczególnie te z odnowioną fasadą, a jak po tej ulicy oprowadza Pan przewodnik z pasją to sobie można chodzić bez końca...

Dziękujemy, halinatR
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Secesyjna ulica Piotrkowska ze swoimi knajpami, barami i restauracjami- bardzo duży wybór , w zasadzie dla każdego coś dobrego

Dziękujemy, beatrycze1984
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie Piotrkowska, zwłaszcza latem, to serce Łodzi. Setki lokali, sklepy, wydarzenia. Zdecydowanie warto zwiedzić całą jej długość, zwracając uwagę na elewacje kamienic.

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 2 września 2019

Ostatni raz w Łodzi byliśmy w 1991 roku. Piotrkowska zmienia się na lepsze ale chyba w zbyt wolnym tempie. Jest dużo zabytkowych budynków ale stan ich nie koniecznie dobry. Wzdłuż ulicy sporo knajp.

Dziękujemy, XIM1471