Zapisz
Polecam.

Miejsce obowiązkowe, do spaceru. Ma swój klimat. Ładnie odremonotwana. Jeżdżą riksze. Bardzo lubię... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
Radzko
Bolesławiec, Polska
Pietryna rządzi :-)

Cudowna o każdej porze roku, pelna niespodzianek jak cala Łódź. Byłam tu już wiele razy i za każdym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2020
110jow
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 397)

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Secesyjna ulica Piotrkowska ze swoimi knajpami, barami i restauracjami- bardzo duży wybór , w zasadzie dla każdego coś dobrego

Dziękujemy, beatrycze1984
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie Piotrkowska, zwłaszcza latem, to serce Łodzi. Setki lokali, sklepy, wydarzenia. Zdecydowanie warto zwiedzić całą jej długość, zwracając uwagę na elewacje kamienic.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 2 września 2019

Ostatni raz w Łodzi byliśmy w 1991 roku. Piotrkowska zmienia się na lepsze ale chyba w zbyt wolnym tempie. Jest dużo zabytkowych budynków ale stan ich nie koniecznie dobry. Wzdłuż ulicy sporo knajp.

Dziękujemy, XIM1471
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W weekend wydaje sie ciekawiej i gwarniej niz widzialem wczesniej. Szkida ze Piotrkowska nie jest jedynie spacerniakiem ale kursuja po niej samochody. Rowniez uliczki poprzeczne ciekawie i restauracyjnie. trzeba zajrzec do podworek. Kafeki i barki

Dziękujemy, 382michalg
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz widzę jak Łódź pięknieje. Odmalowanie wielu kamienic i ich odrestaurowanej dało efekt. Polecam jako miejsce fajnej pieszej wycieczki.

Dziękujemy, VisitorKiezix