Turystyka

Bardzo miłe miejsce na spacery. Wiele różnych ośrodków rekreacyjnych. Wiele starych budynków z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Andrey9416
Łódź, Polska
Rewelacja

Całą Piotrkowską przeszedłem dwukrotnie będąc na wyjazdach w Łodzi. Wielkość ulicy robi wrażenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 328)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie Piotrkowska, zwłaszcza latem, to serce Łodzi. Setki lokali, sklepy, wydarzenia. Zdecydowanie warto zwiedzić całą jej długość, zwracając uwagę na elewacje kamienic.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 2 września 2019

Ostatni raz w Łodzi byliśmy w 1991 roku. Piotrkowska zmienia się na lepsze ale chyba w zbyt wolnym tempie. Jest dużo zabytkowych budynków ale stan ich nie koniecznie dobry. Wzdłuż ulicy sporo knajp.

Dziękujemy, XIM1471
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W weekend wydaje sie ciekawiej i gwarniej niz widzialem wczesniej. Szkida ze Piotrkowska nie jest jedynie spacerniakiem ale kursuja po niej samochody. Rowniez uliczki poprzeczne ciekawie i restauracyjnie. trzeba zajrzec do podworek. Kafeki i barki

Dziękujemy, 382michalg
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz widzę jak Łódź pięknieje. Odmalowanie wielu kamienic i ich odrestaurowanej dało efekt. Polecam jako miejsce fajnej pieszej wycieczki.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna ulica, szkoda, że jak zawsze psują ja sieciowki. Mimo to warto pospacerować. Polecam też pizzerie Forno Nero w uliczce przy Piotrkowskiej

Dziękujemy, Ann W